Atrakcyjna działka budowlana Barczewko świetna lokalizacja 1615 m²

sprzedaż • działka • budowlana


warmińsko-mazurskie • Barczewko


65 000 PLN
15 345 €
13 365 £
18 671 $
  • 1 615
40 zł
9 €
8 £
11 $
za m²

rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt

Niezabudowana działka w Barczewku, bezpośrednio granicząca z lasem!

Działka o numerze ewidencyjnym 560/11 ma powierzchnię 1615 m2, jest prostokątna, lekko nachylona, nieogrodzona. Na działce znajdują się pojedyncze drzewa. Z jednej strony graniczy z zabudowaniami domów jednorodzinnych, z drugiej natomiast z lasem.

Nieruchomość zlokalizowana jest przy trasie Barczewko-Gady, 14 km od centrum Olsztyna, 1 km od centrum Barczewka, 7,5 km od Barczewa. Bezpośrednie sąsiedztwo z lasem zapewnia ciszę i ucieczkę od miejskiego zgiełku. Dojazd do działki zapewniony gminną drogą asfaltową (ostatnie 50 metrów polną drogą).

W Barczewku znajduje się szkoła podstawowa, sklep spożywczo-przemysłowy, fryzjer, świetlica wiejska, przystanek autobusowy.

Media, w których zakres wchodzą woda i prąd, dostępne w drodze przy działce. Istnieje możliwość wybudowania szamba ekologicznego. Na działkę wydane zostały warunki zabudowy pozwalające na budowę domu jednorodzinnego o następujących parametrach:

- minimalna powierzchnia biologicznie czynna - 70%;
- wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki - 20%;
- szerokość elewacji frontowej budynku - do 23 m;
- maksymalna wysokość mierzona od średniego poziomu terenu przed głównym wejściem do budynku do głównej kalenicy - 9 m;
- dach budynku: dwuspadowy o kącie nachylenia połaci dachowych od 25 stopni do 45 stopni, kryty dachówką ceramiczną barwioną lub materiałem dachówko podobnym;
- w ogrodzeniu budynku wyklucza się stosowanie prefabrykowanych elementów betonowych lub pełnych ścian murowanych.


Zapraszam do kontaktu:

796-159-297

Zapraszam również do naszego olsztyńskiego oddziału, który mieści się przy ulicy Mickiewicza 21/23 lok. 420."Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

  • powierzchnia: 1615 m2
  • powierzchnia działki: 1615 m2
  • ogrodzenie: nie ogrodzona
  • dojazd: polny

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek