sprzedaż • działka • budowlana


warmińsko-mazurskie • Chruściele • Szpacza


180 000 PLN
41 578 €
36 431 £
47 100 $
  • 7 059
25 zł
6 €
5 £
7 $
za m²

rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt

Jeśli marzysz o działce z własnym zbiornikiem wodnym.
Jeśli chcesz wybudować dom i móc korzystać z uroków i możliwości, które daje posiadanie mini jeziora, na którym będziesz mógł łowić ryby, zbudować swój pomost, zrobić sobie własną plażę czy mieć łódkę. Ta oferta może być dla Ciebie...
Pomyśl, ile przyjemności może dać Tobie i Twojej rodzinie stworzenie azylu w takim urokliwym miejscu.
A teraz przejdźmy do konkretów.

Na sprzedaż nieruchomość składająca się z trzech działek o łącznej powierzchni 7059 m2, położona w Chruścielach, na pograniczu Ełku na osiedlu "Bocianie Gniazdo".
Nieruchomość składa się z działki pod zabudowę o pow. 800 m2, uzbrojonej w prąd, wodę miejską i linię telekomunikacyjną oraz dwóch działek o pow. 0,4219 m2 i 0,2040 m2, na których znajduje się spory nieużytek do zagospodarowania na staw lub oczko wodne z własnym pomostem, lub w inny pomysłowy sposób.

Działka znajduje się przy ul. Szpaczej w Chruścielach, blisko zabudowy jednorodzinnej i w otoczeniu sporych zalesień. Atutem nieruchomości jest jej położenie. Działka znajduje się tuż pod miastem oraz bardzo blisko jeziora ełckiego. Spacerem można dojść do centrum Ełku. Droga dojazdowa jest utwardzona, z dobrym połączeniem komunikacyjnym z centrum miasta (autobus MZK).
Działka obok graniczy z lasami państwowymi, nie ma więc ryzyka że zostanie zabudowana. To spory atut nieruchomości, ponieważ działka tylko z jednej strony będzie graniczyć z sąsiadem co daje poczucie prywatności. Pomysłowe wykorzystanie gruntu sprawi, że teren będzie stanowił atrakcyjną posiadłość blisko miasta.

Zainteresowała Cię ta oferta? Potrzebujesz więcej szczegółów? Zadzwoń, chętnie udzielę wszystkich niezbędnych informacji i zaprezentuję działkę w terenie.

Justyna Pieńkowska
tel. 531 900 256
e-mail:Szukasz NOWEJ nieruchomości, a jeszcze nie sprzedałeś starej? Możemy Ci w tym szybko i sprawnie pomóc! Zapytaj doradcę albo wejdź na stronę nanowe[kropka]pl


"Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

  • powierzchnia: 7059 m2
  • powierzchnia działki: 7059 m2
  • dojazd: utwardzony

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek