Do sprzedania działka rekreacyjna w cenie 45 000 zł

sprzedaż • działka • rekreacyjna


warmińsko-mazurskie • Cierzpięty


45 000 PLN
10 854 €
9 615 £
13 470 $
  • 930
48 zł
12 €
10 £
14 $
za m²

rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt


Oferowana do sprzedaży działka letniskowo-rekreacyjna o powierzchni 930 m 2 i wymiarach 35,5m x 26,5m oraz 2/56 części w działce o powierzchni 2.333 m2 stanowiącej prywatną drogę dojazdową położona jest na Mazurach w malowniczej miejscowości Cierzpięty w gminie Orzysz niedaleko Mikołajek (około 20 km) i w odległości około 190 km od Warszawy.
Działka położona jest na obszrze objętym aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczonym jako ML - teren zabudowy letniskowj.
Na tym obszarze zgodnie z przeznaczeniem w planie można realizować budynki letniskowe z garażem w bryle i bez podpiwniczenia.
Dachy budynków powinny mieć pokrycie dachówką ceramiczną lub materiałem dachówkopodobnym i mogą mieć spadek od 30 do 45 stopni.
Maxymalna wysokość zabudowy do 10m, budynki jednokondygnacyjne z poddaszem użytkowym.
Maksymalna powierzchnia zabudowy do 30% działki, minimum 2 miejsca parkingowe na jeden budynek letniskowy. Budynki po wybudowaniu muszą być podłączone do istniejącej sieci wodociągowej i kanalizacyjnej.
Kompleks 25 działek letniskowych pośród którego znajduje się przedmiotowa działka wypełnia przestrzeń pomiędzy dużym obszarem leśnym (puszcza piska) a wsią Cierzpięty i czystym rynnowym jeziorem Buwełno i utworzy wkrótce kameralne osiedle domów przeznaczonych pod rekreację.
Doprowadzenie prądu 16 kW do każdej działki przez zakład energetyczny w Giżycku to koszt poniżej 2 tys. zł. Sąsiedztwo bezpośrednie to bardzo luźna zabudowa letniskowa i niewielka wioska Cierzpięty oraz las z fantastycznym grzybobraniem (duży kompleks ciągnący się w stronę Orzysza przez kilka kilometrów).
W odległości ok. 300-400 m od działki leży jezioro Buwełno o powierzchni 360 ha, czyste, z ogólnie dostępną dużą plażą gminną, rynnowe głębokie ok. 29 m - m.in. sieja, sielawa i sandacz.
Dojazd z Orzysza przez miejscowść Góra piękną nową drogą biegnącą przez las o nawierzchni asfaltowej.
Gmina Orzysz, leży w południowo-wschodniej części Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, w sezonie letnim chętnie odwiedzana jest przez turystów z całej Polski. Przyciągają ich tu olbrzymie kompleksy lasów tej ziemi oraz urocze szeroko rozlane wody jezior mazurskich.
Oszałamiająca jest również cisza i rzadko spotykana pustka ustroni, które relaksują niedzielnych spacerowiczów czy też miejscowych i okolicznych wędkarzy. Serdecznie polecamy!!!

KONTAKT Marek tel. 694-483-593

Uwaga: Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ustęp 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego Prezentowane dane nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
  • powierzchnia: 930 m2
  • powierzchnia działki: 930 m2
  • ogrodzenie: nie ogrodzona
  • dojazd: asfaltowy

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek