sprzedaż • lokal komercyjny • lokal usługowy


warmińsko-mazurskie • Elbląg


570 000 PLN
133 787 €
119 349 £
150 296 $
  • 92
6 196 zł
1 454 €
1 297 £
1 634 $
za m²

1 pomieszczenie • rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt

Poszukujesz nowoczesnego lokalu? Prowadzisz działalność i potrzebujesz efektownego miejsca?Zapoznaj się z ofertą.

Oferuję na sprzedaż lokal usługowo-handlowy położony przy Alei Jana Pawła II w Elblągu. Usytuowany tuż przy głównym skrzyżowaniu trzech osiedli miasta, blisko centrum handlowego i bloków mieszkalnych.

Dobra lokalizacja na prowadzenie różnorodnej działalności.

Lokal znajduje się w nowo wybudowanym bloku mieszkalno-usługowym. Przystosowany do prowadzenia każdego rodzaju działalności. Obecnie znajduje się tam salon i pracownia jubilerska.
Lokal o powierzchnia 92,4 m2 z wejściem od ulicy. Podzielony został na przestronną salę (ok.75m2), z której za szybami wydzielono pracownię, dodatkowo pomieszczenie gospodarcze, magazyn i toaleta. Okna lokalu to duże witryny o powierzchni ok.25m2. Wysokość lokalu to 3m.

Miejsce monitorowane. Posiada wentylator nad wejściem, wyciąg odprowadzający opary, zapachy. W lokalu zamontowano oświetlenie LED.

Na podłogach znajduje się terakota, okna wychodzą na dwie strony budynku. W otoczeniu budynku znajdują się parkingi ogólnodostępne.

Ogrzewanie i ciepła woda dostarczane są z sieci miejskiej.

Dużym atutem są niskie koszty administracyjne, to zaledwie 320 zł. za miesiąc.

Nieruchomość nie wymaga nakładów finansowych, dzięki czemu po zakupie od razu będzie przynosić nowemu właścicielowi dochody.

Cena lokalu netto wynosi 570 000 zł.

Przy zakupie należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie biura nieruchomości w wysokości 1,23% brutto.

Jeśli jeszcze się zastanawiasz to nie warto czekać, zadzwoń i umów się na dzień pokazowy.

Katarzyna Szar
514 984 10

Zapraszam również do odwiedzenia naszego biura w Elblągu, przy Alei Grunwaldzkiej 31.

Rozważasz kredytowanie nieruchomości? Zespół ekspertów NOTUS Finanse S.A. współpracujący z Freedom Nieruchomości porówna i dobierze finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.Szukasz NOWEJ nieruchomości, a jeszcze nie sprzedałeś starej? Możemy Ci w tym szybko i sprawnie pomóc! Zapytaj doradcę albo wejdź na stronę nanowe[kropka]pl


"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."  • powierzchnia: 92 m2
  • piętro: parter
  • liczba pięter w budynku: budynek parterowy
  • liczba pokoi: 1 pomieszczenie

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek