Ciekawy dom 4 pokojowy, Elbląg, Andrzeja Struga

sprzedaż • dom • wolnostojący


warmińsko-mazurskie • Elbląg • Andrzeja Struga


445 000 PLN
103 761 €
90 493 £
117 945 $
  • 104
4 279 zł
998 €
870 £
1 134 $
za m²

4 pokoje • 1 łazienka • rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt

www.nieruchomosci.elblag.com.pl

Polecamy Państwu, szczególnie rodzinom z dziećmi, dom mieszkalny z użytkowym poddaszem, przebudowany, zmodernizowany, po kapitalnym remoncie zakończonym w 2010 roku.

Dom w zabudowie szeregowej z ogrodem położony w bardzo dobrej lokalizacji w Elblągu, w centrum miasta, przy ul. Andrzeja Struga.

W skład nieruchomości wchodzi działka o powierzchni 0,0129 ha zabudowana budynkiem mieszkalnym w zabudowie szeregowej o pow. 96 m2, po przebudowie 104 m2 i kubaturze 275 m3. Budynek jest czterokondygnacyjny.

Budynek po generalnym remoncie, podczas którego wykonano:

- nadbudowę budynku uzyskując dodatkowo powierzchnię użytkową,

- wymianę instalacji: elektrycznej, gazowej, wodociagowej, kanalizacyjnej i grzewczej,

- izolację poziomą i pionową,

- wymianę stolarki okiennej i drzwiowej na nową drewnianą,

- ocieplenie poddasza i całego budynku oraz nową elewację,

- pokrycie dachu nową dachówką.

W zmodernizowanym budynku na pierwszej kondygnacji o łącznej pow. ok. 18 m2 usytuowana jest pralnia z wanną, węzeł ciepłowniczy z 2-letnim piecem gazowym dwufunkcyjnym oraz pomieszczenie gospodarcze. W pomieszczeniach glazura i terakota. Zejście do piwnicy nowymi drewnianymi schodami.

Na parterze, do którego prowadzi wejście od strony ulicy, od strony wschodnirj znajduje się duży salon o pow. 26 m2, utworzony z dwóch pokoi, z wyjściem na zadaszony taras i ogród od strony zachodniej, kuchnia również z wyjściem na taras i ogród. Kuchnia zabudowana jest szafkami na wymiar. Na parterze jest wc oraz przedpokój. W salonie na podłogach deski, ściany pomalowane. W kuchni i wc - terakota i glazura.

Na piętrze usytuowane są dwie sypialnie o pow. 15,30 m2 i 10,30 m2, główna łazienka i przedpokój. W sypialniach podłogi drewniane, ściany pomalowane. Łazienka z kabiną, wyłożona terakotą i glazurą, widna z oknem.

Na kolejnej kondygnacji, poddaszu jest duże otwarte użytkowe pomieszczenie o pow. ok. 40 m2 z dwoma oknami pionowymi i jednym dachowym. Pomieszczenie daje różne możliwości własnej aranżacji i wykorzystania.

Kondygnacje łączą schody zabiegowe wykonane z deski sosnowej oraz schody pionowe na poddasze. Niezależne wejścia do poszczególnych pomieszczeń na każdej kondygnacji. Wystawa okien wschód, zachód, przy czym taras i ogród znajdują się od strony zachodniej. Stolarka okienna i drzwiowa drewniana.

Zaciszny ogródek z zadaszonym tarasem ok. 12 m, z murowaną altanką i drzewami owocowymi.

Ogrzewanie i ciepła woda - 2-letni piec dwufunkcyjny gazowy.Możliwość podłączenia ogrzewania i ciepłej wody do sieci miejskiej miejskiej z pełną automatyką i sterowaniem.

Koszty utrzymania nieruchomości to podatek od nieruchomości w wysokości 95 zł/ rok. Roczne zużycie gazu do podgrzania zimnej wody i ogrzewania pomieszczeń w zimie do temp. 24stC w dzień i 20stC w nocy wyniosło Właścicieli ok. 2860 zł czyli średnio 240 zł/m-c. Dodatkowe koszty to 9,50 zł/os. za wywóz nieczystości i energia elektryczna wg zużycia.

Nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Struga. Ulica o małym natężeniu ruchu, stosunkowo atrakcyjna dzielnica, w centrum miasta, przy budynku możliwość parkowania. W pobliżu sklepy, apteki, 4 przedszkole, 2 szkoły podstawowe, gabinety lekarskie, kościół i park. Przystanki komunikacji miejskiej w odl. ok. 5 min, teatr i ośrodek kultury - ok.15 min.

Doldatkowo istnieje możliwość dokupienia 2 garaży w pobliżu. Przy zakupie należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie biura nieruchomości w wysokości 1,23 % brutto.
EKN Elbląska Korporacja Nieruchomości
  • powierzchnia: 104 m2
  • powierzchnia działki: 129 m2
  • liczba pięter w budynku: 3 piętrowy
  • liczba pokoi: 4 pokoje
  • liczba łazienek: 1 łazienka

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek