sprzedaż • lokal komercyjny • lokal biurowy


warmińsko-mazurskie • Elbląg • Nowowiejska


669 126 PLN
154 561 €
135 426 £
175 087 $
  • 120
5 576 zł
1 288 €
1 129 £
1 459 $
za m²

1 pomieszczenie • rynek wtórny • Rok budowy: 2020

Dodaj do schowka    Kontakt

Regal Park flat & business to w ciągu ostatnich lat jedna z najbardziej oczekiwanych inwestycji w Elblągu. Ten nowoczesny budynek zostanie zrealizowany w samym centrum miasta, u zbiegu ulic Królewieckiej i Nowowiejskiej. Regal Park - Królewski Park, połączy trzy funkcje: mieszkalną, biznesową i poprzez otaczające inwestycję tarasy oraz przyległy park funkcję wypoczynkową. Budynek regal-park będzie najwyższym budynkiem mieszkalnym w tej części miasta.

Parter inwestycji przeznaczony jest na sklepy różnych branż natomiast lokale na pierwszym i drugim piętrze zostało przeznaczone na lokale biurowe i usługowe. To pierwszy w naszym mieście budynek, w którym będą się znajdowały biura w klasie A - ciche windy, recepcja, konsjerż, open space - to rozwiązania, których do tej pory brakowało w Elblągu. Centrum miasta, sąsiedztwo najważniejszych instytucji użyteczności publicznej, urzędy, sądy, ośrodki kultury, zapewnią łatwy dostęp klientów.

Prezentowany lokal usługowy jest lokalem przykładowym. Dostępne są lokale o powierzchni od 41m2, 59m2, 68m2, 72m2, do 120m2.

Więcej na stronie www.regal-park.pl

Regal Park to nie tylko świetne miejsce do zamieszkiwania i prowadzenia biznesu, ale dodatkowo idealny sposób na lokatę kapitału, z bardzo dobrą stopą zwrotu.


Na trzynastu piętrach kondygnacji nadziemnej powstają mieszkania o powierzchni od 37 m2 do prawie 131 m2. Największą atrakcją tej nieruchomości będzie ogromny taras wypoczynkowy, z którego rozpościerać się będzie panorama na okolicę - od strony południowej na centrum miasta oraz jezioro Drużno, od strony zachodniej Stare Miasto i Żuławy Wiślane, od strony północnej Zalew Wiślany a od wschodu park Bażantarnia wraz z Górą Chrobrego.


Przy zakupie lokalu nie występuje 2 % podatek od czynności cywilno prawnych. Koszty umowy deweloperskiej ponoszą strony po połowie - połowę Deweloper, połowę Nabywca, koszty umowy przenoszącej własność ponosi Nabywca w całości.

OFERTA SPECJALNA - klienci korzystający z usług naszych doradców NOTUS FINANSE otrzymają specjalną ofertę. Szczegóły na stronie w zakładce finansowanie.OGÓLNE WARUNKI:
Rynek: Wtórny; Przeznaczenie (lokal): Biurowe; Przeznaczenie dodatkowe (lokal): Biurowe, Handlowo/Usługowe, Inne; Cena: 669126.15 PLN; Powierzchnia: 120.89; Cena za m2: 5535 PLN; Piętro: 1; Dostępne od: 2020-12-01;

OPIS BUDYNKU:
Stan budynku: Wysoki standard; Rodzaj budynku: Apartamentowo-handlowy; Rok budowy: 2020; Liczba pięter: 13; Winda; Parking podziemny; Recepcja;

MEDIA:
Prąd; Woda; Ciepła woda: Wodociąg miejski; Rodzaj ogrzewania: CO miejskie; Rodzaj kanalizacji: Miejska;

BEZPIECZEŃSTWO:
Kontrola dostępu;

STANDARD POWIERZCHNI:
Rodzaj wejścia: Z klatki schodowej; Drzwi wejściowe: Inne;

UDOGODNIENIA:
Internet; Telewizja kablowa;

POMIESZCZENIA - POKOJE:
Open Space; Liczba pokoi: 1; Powierzchnie pomieszczeń: 54,74; Wysokość pomieszczeń (cm): 403; Podłogi w pomieszczeniach: Wylewka betonowa; Liczba oddzielnych toalet: 1; Zaplecze socjalne; Piwnica;

GARAŻE - MIEJSCA PARKINGOWE:
Cena za parking naziemny (miejsce): PLN; Liczba miejsc parkingowych podziemnych: 1; Cena za parking podziemny (miejsce): PLN;

OTOCZENIE:
Typ ulicy/drogi: Główna; Komunikacja: Autobus, Tramwaj, PKS;

Szukasz NOWEJ nieruchomości, a jeszcze nie sprzedałeś starej? Możemy Ci w tym szybko i sprawnie pomóc! Zapytaj doradcę albo wejdź na stronę nanowe[kropka]pl


"Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

  • powierzchnia: 120 m2
  • piętro: 1 piętro
  • liczba pięter w budynku: 13 piętrowy
  • liczba pokoi: 1 pomieszczenie
  • rok budowy: 2020
  • ogrzewanie: miejskie

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek