sprzedaż • działka • budowlana


warmińsko-mazurskie • Elbląg • Radomska


80 000 PLN
18 543 €
16 261 £
21 387 $
  • 3 163
25 zł
6 €
5 £
7 $
za m²

rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt

Oferuję Państwu działkę o powierzchni 3163 m2, położoną przy ul. Radomskiej w Elblągu, 1,5 km od drogi krajowej S7.

Miasto Elbląg (120 000 mieszkańców) to doskonała lokalizacja dla inwestycji. Jest to region leżący na najkrótszym szlaku drogowym z zachodu do Obwodu Kaliningradzkiego i państw nadbałtyckich, przy drodze krajowej nr 7 Warszawa-Gdańsk, 60 km od Gdańska, 50 km od granicy z Obwodem Kaliningradzkim i 100km od Kaliningradu. W mieście znajduje się port oraz lotnisko.

Nieruchomość znajduje się na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - obszar ten stanowią tereny przeznaczone pod zabudowę przemysłowo-usługową, w tym m.in. pod działalność produkcyjną, na składy i magazyny.

Działka usytuowana jest w lekkim zagłębieniu, a przy działce przebiegają rowy melioracyjne. Obszar wokół trasy unijnej, to jedna z lepszych lokalizacji pod działalność handlową wielkogabarytową. Jest on dobrze skomunikowany z głównymi drogami transportowymi miasta. Dojazd do nieruchomości ulicą Radomską oraz drogą wewnętrzną.

Rozważasz kredytowanie nieruchomości? Doradcy finansowi NOTUS współpracujący z Freedom Nieruchomości porównają dla Ciebie kredyty i dobiorą najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

Jesteś zainteresowany/a? Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację.

Katarzyna Szar

Zapraszam do naszego biura w Elblągu, przy Alei Grunwaldzkiej 31.OGÓLNE WARUNKI:
Źródło pozyskania oferty: inne ; Cena: 80000 PLN; Powierzchnia działki: 3163; Powierzchnia działki - jednostka: m2; Cena za m2: 25.29 PLN; Przeznaczenie działki: Przemysłowa; Szerokość działki (mb.): 25; Kształt działki: Prostokąt; Ukształtowanie działki: Płaska; Dostępne od: 2016-08-09;

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Droga dojazdowa: Asfaltowa; Obecna zabudowa działki: Brak; Ogrodzenie: Brak; Aranżacja działki: Drzewa, Strumyk;

MEDIA:
Ujęcie wody: Brak; Prąd: Nie; Gaz: Nie; Rodzaj kanalizacji: Brak;

WARUNKI ZABUDOWY:
Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego; Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny produkcyjno-usługowe;

OTOCZENIE:
Odl. od centrum miasta [km]: 3; Widok na: Inne budynki, Pola; Typ ulicy/drogi: Lokalna; Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Las, Rzeka, Przystań; Komunikacja: Autobus, Autostrada;

"Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

  • powierzchnia: 3163 m2
  • powierzchnia działki: 3163 m2
  • ogrodzenie: nie ogrodzona
  • dojazd: asfaltowy

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek