Działka budowlana, Ełk

sprzedaż • działka • budowlana


warmińsko-mazurskie • Ełk


2 500 000 PLN
576 435 €
503 015 £
652 813 $
  • 350
7 143 zł
1 647 €
1 437 £
1 865 $
za m²

rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt


- Oferta dla Inwestorów -

Wiele było już ofert nieruchomości przed TĄ, wiele będzie po niej, ale taka sama ofertą już się nie pojawi - nigdy. Co ją wyróżnia?
Lokalizacja, a dokładniej fakt, iż to wokół niej tętni kulturalno - eventowe życie Ełku.

Przedmiotem prezentowanej oferty jest nieruchomość o unikalnej lokalizacji, z widokiem na - nie tylko - wodną panoramę Ełku i przeciwległy brzeg Jeziora Ełckiego . Ze względu na fakt ograniczeń wynikających zarówno z położenia terenu, jak i praktyczny brak możliwości pozyskania większego obszaru, nieruchomość przedstawia unikalne wartości hotelarskie, marketingowe i biznesowe.

Oferowany tereny inwestycyjne to działki niezabudowane, o łącznej powierzchni około 350,00 m 2 . Oferowane działki to niezabudowana nieruchomość o dużych możliwościach inwestycyjnych, na które zostały wydane warunki zabudowy.

Opracowany przez właściciela gotowy projekt dla nieruchomości, to koncepcja architektoniczna zabudowy, przewidująca pięciokondygnacyjny budynek hotelowy wraz z zagospodarowaniem terenu, a nadto wychodząca naprzeciw wszystkimi wymaganiom nowoczesnego designu i dostępnym udogodnieniom współczesnego hotelu.
Wejście główne, zlokalizowano od strony Jeziora. Od tejże strony - ul. Pułaskiego - przewiduje się powstanie eksponowanej bryły głównej, o wysokości pięciu kondygnacji nadziemnych, wykonanych w ze szkła i cegły .

W parterze centralnie zlokalizowano przestronny hall wraz z głównym trzonem komunikacyjnym, wyposażonym w windę, lobby, oraz powierzchnią biurową do wynajęcia. Kolejne kondygnacje mieszczą już pokoje gościnne , z tarasami lub balkonami , oraz niezbędne powierzchnie obsługujące. Obiekt zaprojektowano na zasadzie wolnego rzutu w celu łatwości aranżacji powierzchni w zależności od przeznaczenia

Działka znajduje przy Promenadzie Ełckiej, wzdłuż której zlokalizowane są okoliczne puby, bary, restauracje, która to Promenada Miejska liczy sobie około 10 km , zaczynając niemalże od przedmiotowej działki, a kończąc przy budowanej Plaży Miejskiej na Os. Jeziorna. W odległości krótkiego spaceru znajdziemy znajdą przystanki autobusowe, obsługujące linie łączące inwestycję z każdą częścią miasta. W bliskiej odległości znajdują się również Ełckie Centrum Kultury, obecna Plaży Miejskiej przy ulicy Parkowej, Dworzec Kolejowy/Autobusowy w Ełku, znajdujące się niedaleko C.H. Brama Mazur, kompleksy sportowe, basen Miejski, siedziba PTTK i liczne punkty handlowo - usługowe.

Cena sprzedaży: 2.500.000,00 PLN netto - do negocjacji .

Osoby zainteresowane zakupem proszone są o kontakt z biurem
MA Nieruchomości -
Ełk, ulica A. Mickiewicza nr 17 lok. 2,
t. 503 12 12 13.

- Kupując z Nami, Kupujesz bezpiecznie -

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Daria Snoch (licencja nr: 21379)


  • powierzchnia: 350 m2
  • powierzchnia działki: 350 m2
  • ogrodzenie: nie ogrodzona

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek