Ełk, Powiat ełcki, działka budowlana do sprzedania

sprzedaż • działka • budowlana


warmińsko-mazurskie • Ełk


75 000 PLN
17 293 €
15 090 £
19 584 $
  • 1 500
50 zł
12 €
10 £
13 $
za m²

rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt


MA Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą działki przeznaczonej pod zabudowę jednorodzinną, zlokalizowaną na terenie inwestycji „ Słoneczne Wzgórze” w Oraczach , gmina Ełk.

Projekt inwestycji jest niemal idealnym adresem dla tych wszystkich, którzy cenią out-dor’ową rekreację i błogi wypoczynek , na własnym terenie. Tuż obok znajdują się akweny Jezior : Haleckiego, Straduńskiego i Łaśmiady, Ułówki i Rekąty (o powierzchni do 940,00 ha) - które ukazują potencjał Mazur w pełnej krasie.

Działka położona jest w miejscowości Oracze, gminie Ełk, tuż przy DK 65 , która biegnie m.in. od Ełku do Gołdapi, oraz od Ełku w stronę Białegostoku . Bliskość tej trasy gwarantuje bezproblemowy i sprawny dojazd w każdą stronę.

Na Sprzedaż działka nr 5 - 0,1500 ha - 75 000,00 zł.


- cena do negocjacji -

Wielkość działki została wyznaczona, w oparciu o potrzeby i sugestie, nie tylko naszych dotychczasowych klientów, ale również rynku, na które składały się: efektywność cenowa, komfort i wygoda użytkowania, oraz niezależność w zagospodarowaniu powierzchni.

Projekt inwestycji „Słoneczne Wzgórze” cechuje minimalizm kształtów i uporządkowanie, które zapewnia łatwą orientację w terenie, a dzięki położeniu na łagodnym wzniesieniu Wzgórza, zapewnia równomierny dostęp do naturalnego światła.

Cały pomysł na zainicjowanie procesu powstania inwestycji „Słoneczne Wzgórze” ma na celu realizację idei - mieszkać na wsi, pracować w mieście .
Naturalne walory otoczenia wraz z lokalizacją, tuż nieopodal Ełku, zapewniają spokój i pozwalają na większe poczucie intymności.

Istotnym elementem kompozycji całego osiedla jest zieleń . Dopełnia ona rozwiązania architektoniczne oraz doskonale współgra z otoczeniem terenów zielonych, czyniąc Słoneczne Wzgórze miejscem przyjaznym i komfortowym.
Dojazd do działki odbywać się będzie wydzielonymi drogami wewnętrznymi.

Działka w inwestycji „Słoneczne Wzgórze” to propozycja, dla Tych, którzy chcą zamieszkać poza miastem, a jednocześnie blisko niego. To możliwość uwolnienia się od wielkomiejskiego tempa życia i zamieszkania we własnym domu, gdzie relaks nie jedno ma imię .

To szansa na ciszę, wygodę i komfort - w jednym miejscu - Waszym miejscu w inwestycji „ Słoneczne Wzgórze ”.

Kupując z Nami - Kupujesz Bezpiecznie.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Daria Snoch (licencja nr: 21379)


  • powierzchnia: 1500 m2
  • powierzchnia działki: 1500 m2
  • dojazd: asfaltowy

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek