Działka na sprzedaż 1,95 ha, Ełk

sprzedaż • działka • budowlana


warmińsko-mazurskie • Ełk


1 800 000 PLN
415 781 €
364 307 £
470 997 $
  • 19 519
92 zł
21 €
19 £
24 $
za m²

rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt


MA Nieruchomości prezentuje teren inwestycyjny , zlokalizowany w gminie Ełk , tuż przy DK 16 - Ełk - Augustów, a przyszłej Via Baltice, stanowiącej korytarz transportowy Warszawa - Tallinn , stanowiący rolę najważniejszego połączenia drogowego pomiędzy południem a północą Kontynentu - fragment drogi międzynarodowej E67.

Nieruchomość, o powierzchni - 1,9519 ha , składa się z niezabudowanej działki , która położona jest w kwartale obejmującym zabudowę usługową, handlową oraz handlowo - usługową wraz z restauracjami i stacjami paliw płynnych. Dojazd do nieruchomości zapewniony jest zarówno drogą utwardzoną, jako i z drogi publicznej.

Teren działki płaski , w kształcie trapezu, o wymiarach około 250 m x 90 m.

W najbliższym otoczeniu nieruchomości znajdują się specjalistyczne zakłady przemysłowe, produkcyjne i usługowe. Nieruchomość zlokalizowana jest w sąsiedztwie mającego powstać fragmentu drogi s61 - Via Baltica - Węzeł Ełk-Wschód. Tak bliskie umiejscowienie tej trasy, przy prezentowanej nieruchomości znacząco wpłynie na usługi zgromadzone w tej części węzła Ełk - Wschód, na odcinku Szczuczyn - Ełk Południe i Ełk Południe - Wysokie.

Cała nieruchomość, jak i jej otoczenie stwarza dogodne warunki rozwoju dla każdego rodzaju działalności gospodarczej, od branży infrastrukturalnej, przez logistyczny, aż po specjalistyczne zakłady produkcyjne.

Znakomicie położona nieruchomość, w najbardziej strategicznym punkcie z przeznaczeniem na działalność gospodarczą, to perspektywiczna inwestycja na granicy Mazur i Podlasia, która ma charakter międzynarodowy dzięki powstającej nitce infrastruktury drogowej.

Cena - 1.800.000,00 zł - do negocjacji -
---
Ełk to trzecie co do wielkości miasto w północno - wschodniej części województwa warmińsko - mazurskiego. Ełk jest ważnym węzłem komunikacyjnym: drogowym ( DK 16 do granicy z Litwą - przejście graniczne w Budzisku i Ogrodnikach; i DK65 do granicy z Białorusią - przejście w Kuźnicy Białostockiej) i kolejowym (linie kolejowe: nr 38 Białystok-Bartoszyce, nr 41 Ełk-Olecko, nr 219 Ełk-Olsztyn, nr 223 Ełk-Czerwonka).
Tuż przy granicach administracyjnych Miasta będą przebiegały dwie trasy komunikacyjne: drogowa " Via Baltica " oraz kolejowa " Rail Baltica " - będące elementami transeuropejskiego korytarza transportowego łączącymi Warszawę, Kowno, Rygę, Tallinn oraz Helsinki.

Zapraszamy do zapoznania się z przedmiotową ofertą inwestycyjną. Zaś po więcej szczegółów dotyczących tej oferty zapraszamy osoby zainteresowane do składania pytań na adres: lub bezpośrednio dzwoniąc pod numer 503 12 12 13.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Daria Snoch (licencja nr: 21379)


  • powierzchnia: 19519 m2
  • powierzchnia działki: 19519 m2
  • ogrodzenie: nie ogrodzona
  • dojazd: asfaltowy

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek