sprzedaż • działka • inwestycyjna


warmińsko-mazurskie • Ełk


4 500 000 PLN
1 047 145 €
924 817 £
1 171 441 $
  • 1 500
3 000 zł
698 €
617 £
781 $
za m²

rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt


MA Nieruchomości prezentuje unikalny obiekt inwestycyjny, zlokalizowany tuż nad brzegiem Jeziora Ełckiego , przy ulicy Pułaskiego, wzdłuż głównego deptaka Ełku.

Obiekt o doskonałej lokalizacji , tuż nad brzegiem Miejskiego Jeziora, z widokiem na - nie tylko panoramę Ełku, ale również i przeciwległy brzeg Jeziora Ełckiego, ze swobodnym dostępem do komunikacji miejskiej, oraz z własnym parkingiem dla Inwestycji to wyjątkowa i niepowtarzalna szansa, która być może czekała właśnie na Twój unikalny pomysł na biznes, właśnie tu na Mazurach.

Przedmiotem prezentowanej oferty jest kompleks 3 działek (2 zabudowane, 1 niezabudowana), które przeznaczone są, zgodnie z wydanymi warunkami zabudowy na ob iekt mieszkalno - usługowy, wraz z częścią restauracyjną . Z uwagi na maksymalne wykorzystanie potencjału inwestycyjno - powierzchniowego 2 działek, na ostatniej planowana jest część parkingowa dla gości/właścicieli lokali w tym obiekcie.

Budynek w tej inwestycja posiada 5 kondygnacji nadziemnych , które są podzielone na część restauracyjną na 1 kondygnacji oraz mieszkalną na pozostałych. Każda kondygnacja w budynku ma powierzchnię około 305 m2 , zaś budynek jest w stanie surowym zamkniętym. Budynek w całości usytuowany jest frontem do Jeziora i ulicy Pułaskiego, co gwarantuje bardzo przyjemne zachody słońca, podziwiane w własnego lokalu. Usytuowanie budynku w samym centrum kulturalno - rozrywkowym Miasta, to niecodzienna możliwość inwestycji, w miejscu, gdzie brak gruntów pod rozbudowę projektu, już rozpoczętego w postaci hotelu, restauracji, mieszkań lub obiektu zgodnego z planem nowego inwestora.

Nie bez znaczenia jest fakt, iż obiekt znajduje się w pierwszej dziesiątce numerycznie nadanych numerów na ulicy Pułaskiego. To wymiernie wpłynie na kojarzenie Twojej Marki z konkretnym miejscem, którego nie sposób nie zauważyć ani minąć. Zlokalizowanie obiektu tuż przy głównej - reprezentacyjnej ulicy Miasta, w sąsiedztwie Jeziora, a obok alejek dla pieszych i rowerzystów, oraz nieograniczona ekspozycja reklamowa to tylko niektóre zalety tej nieruchomości, którą pragniemy Wam przedstawić.

W odległości krótkiego spaceru znajdziemy znajdą przystanki autobusowe, obsługujące linie łączące Centrum z każdą częścią miasta. W bliskiej odległości znajdują się również Ełckie Centrum Kultury, obecna Plaży Miejskiej przy ulicy Parkowej, Dworzec Kolejowy/Autobusowy w Ełku, niedaleko znajduje się również C.H. Brama Mazur , obiekty sportowe, basen Miejski, siedziba PTTK i liczne punkty handlowo - usługowe.

Ulica Pułaskiego , to część Promenady Ełckiej, która już niedługo przebiegać będzie na dystansie - prawie kilkunastu kilometrów - wzdłuż Jeziora Ełckiego. Promenada to nie tylko puby, bary, restauracje , to również miejsca dla starszych i dzieci, to także przestrzeń dla biznesu , branży IT, specjalistycznych usług technicznych i prawnych. To tu bije serce rozrywkowo - wypoczynkowe Miasta. Działka znajduje się przy węźle drogowym z bezpośrednim zjazdem z drogi głównej. Działka nie posiada żadnych bram ani nie jest ogrodzona, poza nielicznymi, pojedynczymi drzewami.

Lokalizacja nieruchomości, ekspozycja reklamowa, główny szlak pieszy i własne zaplecze postojowe dla klientów, dają ogromne możliwości rozwoju i niebywałą przewagę, właśnie Twojej firmie, bo rozwój nie jedno ma imię.

Podana cena jest ceną netto - do negocjacji.

Ełk to trzecie co do wielkości miasto w północno - wschodniej części województwa warmińsko - mazurskiego. Ełk jest ważnym węzłem komunikacyjnym: drogowym (DK 16 do granicy z Litwą - przejście graniczne w Budzisku i Ogrodnikach; i DK65 do granicy z Białorusią - przejście w Kuźnicy Białostockiej) i kolejowym (linie kolejowe: nr 38 Białystok-Bartoszyce, nr 41 Ełk-Olecko, nr 219 Ełk-Olsztyn, nr 223 Ełk-Czerwonka). Tuż przy granicach administracyjnych Miasta będą przebiegały dwie trasy komunikacyjne: drogowa "Via Baltica" oraz kolejowa "Rail Baltica" - będące elementami transeuropejskie.

Jeżeli zainteresowała Państwa ta oferta i chcieli Państwo dowiedzieć się więcej, prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 503 12 12 13, lub skorzystanie z formularza kontaktowego.

Kupując z Nami, Kupujesz Bezpiecznie .
Sprawdzone oferty/ Zaufany Pośrednik
Daria N. Snoch
Mazurska Agencja Nieruchomości.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Daria Snoch (licencja nr: 21379)


  • powierzchnia: 1500 m2
  • powierzchnia działki: 1500 m2
  • ogrodzenie: nie ogrodzona

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek