Ełk sprzedam, rekreacyjna działka

sprzedaż • działka • rekreacyjna


warmińsko-mazurskie • Ełk


37 500 PLN
8 739 €
7 607 £
9 872 $
  • 1 530
25 zł
6 €
5 £
7 $
za m²

rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt


MA Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą działek przeznaczonych pod zabudowę rekreacji indywidualnej, zlokalizowanych na terenie inwestycji „ dobraWola”, położonej w Dobrej Woli , gminie Stare Juchy.

Prezentowana działka, jak i cała inwestycja, to projekt dla wszystkich, którzy cenią sobie nieskrępowaną możliwość wypoczynku na Mazurach i posiadania części Mazur na własność . Dobra Wola to spokojna mazurska miejscowość, leżąca w turystycznej gminie Stare Juchy, w części Mazur Garbatych. Tuż obok znajdują się akweny Jezior : Szóstak, Gawlik, Wydmińskie i jedno najczystszych Jezior - Łaśmiady, o powierzchni do 940,00 ha - które ukazują Mazury w pełnej krasie.

Jezioro Szóstak , jest położone między Orzechowem i Szczecinowem, to nota bene drugie największe jezioro w Gminie Stare Juchy. Jezioro zajmuje powierzchnię 490 ha, maksymalna a średnia głębokość wynosi 9 m. Wody Jeziora to I i II klasy czystości. Na jeziorze obowiązuje strefa ciszy. Jezioro Szóstak połączone jest kanałem z jeziorem Ułówki.

Na Sprzedaż:-------
działka nr 1 - o pow. 0,1530 ha - za cenę 37.500,00 zł;
działka nr 2 - o pow. 0,1510 ha - za cenę 36.900,00 zł;
działka nr 3 - o pow. 0,1510 ha - za cenę 36.900,00 zł.-------
Wielkość działek została wyznaczona, w oparciu o potrzeby i sugestie, nie tylko naszych dotychczasowych klientów, ale również rynku, na które składały się: efektywność cenowa, komfort i wygoda użytkowania, oraz niezależność w zagospodarowaniu powierzchni. Wszystkie działki posiadają słoneczną ekspozycję, i nic nie zakłóca jej intensywności. Grunt jest położony na delikatnym wzniesieniu, a tuż przy działce znajduje się utwardzona droga gminna.

Działki w Dobrej Woli, dostępne w ramach tej inwestycji, to przede wszystkim oaza ciszy i spokoju, to miejsce idealne by, wakacyjna mazurska dacza stała się rzeczywistością, a nade wszystko to miejsce do, którego wracać się będzie z przyjemnością, ponieważ cały proces inwestycyjny, według własnych potrzeb i upodobań , będzie zależny tylko od Pana/Pani/Państwa.

Naturalne walory otoczenia wraz z lokalizacją, tuż nieopodal mazurskich jezior, zapewniają spokój i pozwalają na większe poczucie intymności.
Istotnym elementem kompozycji całego osiedla jest zieleń . Dopełniać ona będzie rozwiązania architektoniczne oraz doskonale współgra z otoczeniem terenów zielonych, czyniąc to otoczenie miejscem przyjaznym i komfortowym.

Dojazd do działek odbywać się będzie bezpośrednio z drogi publicznej, jak i wydzielonymi drogami wewnętrznymi.

Inwestycja „dobraWola” to propozycja, dla Tych, którzy poszukują minimum betonu i szkła, a stawiają na radość z dobrodziejstw natury. To szansa na uwolnienie się od wielkomiejskiego tempa życia i zaznania zupełnie wyjątkowych chwil w miejscu, gdzie relaks nie jedno ma imię.

To szansa na ciszę, wygodę i komfort - w jednym miejscu - Waszym miejscu w inwestycji „ dobraWola ”.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do skontaktowania się z biurem MA Nieruchomości.

Więcej szczegółów dotyczący tej działki, jak i całej inwestycji dowiesz się
tel. 503 12 12 13 lub
mail: biuro@manieruchomości.pl

Kupując z Nami, Kupujesz Bezpiecznie.

Daria N. Snoch
M azurska A gencja Nieruchomości
19-300 Ełk
ulica Adama Mickiewicza nr 17 lok 2
tel. 503 12 12 13
e-mail - biuromanieruchomosci.pl

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Daria Snoch (licencja nr: 21379)


  • powierzchnia: 1530 m2
  • powierzchnia działki: 1530 m2
  • ogrodzenie: nie ogrodzona

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek