sprzedaż • lokal komercyjny • lokal biurowy


warmińsko-mazurskie • Ełk • Wojska Polskiego


1 400 000 PLN
326 378 €
290 754 £
371 125 $
  • 536
2 612 zł
609 €
542 £
692 $
za m²

1 pomieszczenie • rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt

Na sprzedaż nietypowa nieruchomość - budynek mieszkalno-usługowy, położony nad samym Jeziorem Ełckim przy ul. Wojska Polskiego 61A w Ełku.

Nieruchomość usytuowana jest w samym centrum miasta, na skarpie pomiędzy ulicą Wojska Polskiego a Jeziorem Ełckim. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się bloki mieszkalne wielorodzinne, lokale usługowe, sklepy przemysłowe i spożywcze.
Na działce o powierzchni 0,0302 ha znajduje się budynek usługowo- mieszkalny, trzykondygnacyjny z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni użytkowej ponad 536,50 m2.

Na parterze budynku znajduje się wejście do dwukondygnacyjnego lokalu usługowego o pow. 225,60 m2.
W skład lokalu wchodzi hala o pow. 79,20 m2, magazyn o pow.40,10 m2 oraz zaplecze socjalne z w.c. ( 7,40 m2).
Na I piętrze są dwa pomieszczenia biurowe z widokiem na jezioro o pow. ok. 30 m2 oraz ogromna sala sprzedaży (104,10 m2) i pomieszczenie socjalne z w.c. (8,30 m2). Lokal świetnie nadaje się do prowadzenia własnej działalności gospodarczej, pod wynajem lub po przebudowie - do zaadoptowania na cele mieszkalne bądź inne - według pomysłu inwestora. Zabezpieczony jest roletami antywłamaniowymi oraz kratami.

Na drugim piętrze budynku oraz na poddaszu znajduje się mieszkanie o pow. użytkowej ponad 220 m2 wraz tarasem o pow. 33,90 m2 z przepięknym widokiem na ełckie jezioro. Znajdują się tam salon (z wyjściem na wspomniany taras), 4 sypialnie, 2 łazienki z w.c., kuchnia, 2 korytarze oraz pomieszczenie gospodarcze i pralnia z suszarnią.
Mieszkanie jest w stanie technicznym dobrym, solidnie wykończone, do odświeżenia lub zaadoptowania pod własny gust. Posiada niezależne od lokalu wejście od szczytu budynku.
Nieruchomość posiada własne c.o., rozprowadzane oddzielnie na strefę usługową, oddzielnie na mieszkalną - z jednego pieca. Kotłownia znajduje się przy lokalu użytkowym. Istnieje możliwość podpięcia się pod c.o. miejskie. Woda i kanalizacja miejska.
Przy budynku znajduje się prywatny parking na kilka samochodów, aktualnie ogrodzony metalową bramą.

Nieruchomość ma ogromny potencjał do wykorzystania. Położenie przy głównej ulicy oraz widok na jezioro stanowią jej największy atut.
Szukasz nieruchomości pod inwestycję? Zapraszam do kontaktu.
Być może właśnie ta nieruchomość okaże się się dla Ciebie strzałem w dziesiątkę!

Polecam.

Justyna Pieńkowska
tel. 531 900 256
e-mail:

Zapraszam też do naszego oddziału w Ełku, ul. Wojska Polskiego 52/2B.Szukasz NOWEJ nieruchomości, a jeszcze nie sprzedałeś starej? Możemy Ci w tym szybko i sprawnie pomóc! Zapytaj doradcę albo wejdź na stronę nanowe[kropka]pl


"Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

  • powierzchnia: 536 m2
  • powierzchnia działki: 302 m2
  • piętro: parter
  • liczba pięter w budynku: budynek parterowy
  • liczba pokoi: 1 pomieszczenie
  • dojazd: utwardzony
  • ogrzewanie: własne

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek