sprzedaż • działka • budowlana


warmińsko-mazurskie • Iława


267 140 PLN
61 779 €
54 681 £
68 149 $
  • 1 805
148 zł
34 €
30 £
38 $
za m²

rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt

Szukasz idealnej działki: w mieście, ale z dala od zgiełku? Ta oferta na pewno Cię zainteresuje.

Działka o numerze 216/103 i powierzchni 1805 m2 wchodzi w skład kompleksu kilkudziesięciu działek przeznaczonych pod osiedle domów jednorodzinnych. Kompleks zaprojektowano jako regularny obszar pod zabudowę jednorodzinną z układem drogowym zapewniającym dojazd do każdej z powstałych działek. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jest symbolem F-MN4, dla których określa się następujące warunki szczegółowe:
1/ wielkość działek: minimum 1 500 m² na stokach powyżej 5% oraz minimum 1 000 m² na pozostałym terenie; adaptuje się istniejące podziały geodezyjne,
2/ wysokość zabudowy: 2 kondygnacje w tym poddasze użytkowe,
3/ dachy wysokie o nachyleniu połaci 25°-45º, wielospadowe lub dwuspadowe naczółkowe,
4/ na działkach powyżej 1 500 m² dachy wg pkt 2 lub wg rozwiązań indywidualnych,
5/ maksymalna powierzchnia zabudowy: 20%,
6/ powierzchnia biologicznie czynna: minimum 45%,
7/ na każdej działce należy zabezpieczyć minimum 2 miejsca postojowe,
8/ zakaz realizacji wolnostojącej zabudowy gospodarczej i garaży,
9/ w obrębie terenów o spadkach powyżej 5% obowiązuje szczegółowa analiza inżyniersko-geologiczna, w celu określenia sposobu wykonania zabezpieczeń przed zjawiskami osuwiskowymi.

Działka uzbrojona jest w energię elektryczną, wodę i kanalizację miejską, która jest w trakcie budowy i zostanie doprowadzona do granicy działki. Teren nieruchomości porośnięty jest dzikimi zakrzewieniami i zadrzewieniami, wśród których dominuje kilkunastoletni buk. Istniejące zadrzewienia nie kolidują z możliwością zabudowy terenu.
Działka położona jest w odległości ok. 2,3 km na południowy- wschód od centrum Iławy, pomiędzy północną i południową odnogą Jeziora Iławskiego. Dojedziemy do niej drogami gruntowymi od ul. Jana Pawła II, zjazd jak do Animex (odległość w linii prostej ok. 500 m).

Położenie projektowanego osiedla na peryferiach miasta, wśród zieleni z widokiem na odnogi Jeziora Iławskiego i pobliskie lasy, jednocześnie w niewielkiej odległości od centrum i miejskich dróg dojazdowych jest niewątpliwie walorem nieruchomości.
W tej lokalizacji Posiadamy jeszcze trzy podobne działki w tej lokalizacji.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń i umów się na prezentację.
Michał Wytrążek
tel.: 608 680 718
freedom nieruchomości Iława
Zapraszam do naszej placówki w Iławie ul. Kościuszki 14/2 lok. 2,Szukasz NOWEJ nieruchomości, a jeszcze nie sprzedałeś starej? Możemy Ci w tym szybko i sprawnie pomóc! Zapytaj doradcę albo wejdź na stronę nanowe[kropka]pl


"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."  • powierzchnia: 1805 m2
  • powierzchnia działki: 1805 m2
  • ogrodzenie: nie ogrodzona
  • dojazd: polny

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek