Dom 600 m² na sprzedaż w dobrej okolicy

sprzedaż • dom • dwór / zamek / pałac


warmińsko-mazurskie • Jeziorowskie


3 500 000 PLN
807 438 €
703 965 £
911 920 $
  • 600
5 833 zł
1 346 €
1 173 £
1 520 $
za m²

1 łazienka • rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt


MA Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż okazałą posiadłość z linią brzegową Jeziora Gołdopiwo .

Jezioro Gołdopiwo posiada prawie 862 ha powierzchni, co stwarza wyjątkowo korzystne warunki dla amatorów sportów wodnych. Ponadto przez jezioro Gołdopiwo przebiega szlak kajakowy rzeki Sapiny. Warto zauważyć, iż jezioro znajduje się w strefie ciszy na obrzeżach Puszczy Boreckiej , która jest siedliskiem żubrów .

Prezentowana posiadłość położona jest w odległości około 30 minut jazdy samochodem zarówno od Węgorzewa , jak i Giżycka , skąd można również wyruszyć łodzią po Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

Na nieruchomości, o powierzchni 0,2840 ha zlokalizowany jest obiekt , o zwartej zabudowie, którego łączną powierzchni użytkowa wynosi prawie 600,00 m 2 . Jest to nie tylko niecodzienna oferta domu mieszkalnego, to również bezkonkurencyjny obiekt wypoczynkowy w tym regionie.

Znakomite położenie , pełen komfort swobodnego użytkowania i wypoczywania zapewnia wysoka zabudowa obiektu, która równocześnie pełni funkcję ogrodzenia w pierwszej części nieruchomości.

Posiadłość ma w pełni niezależne dwa skrzydła - właścicielską oraz rezydencjalną .

Właściciele posiadają do dyspozycji - 200,00 m 2 powierzchni użytkowej w głównym budynku, rozlokowanych na 3 kondygnacjach :
- piwnica : kotłownia (piec na drewno Atmos + zbiornik akumulacyjny 1500 l) i pomieszczenie gospodarcze;
- parter : salon, kuchnia, jadalnia z wyjściem na taras, toaleta gościnna;
- poddasze : 2 sypialnie, salon, łazienka.
Część rezydencjalna , oferuje ponad 330,00 m 2 pow. użytkowej, gdzie goście mają do dyspozycji 4 niezależne apartamenty , o pow. od 50,00 m 2 do 80,00 m 2 , wyposażone w sypialnie, aneksy kuchenne/kuchnie, łazienki - w zależności od wielkości pokoju.

Do ogólnodostępnej infrastruktury należą zaś 2 budynki gospodarcze .
Parking , pokryty kostką granitową, pomieści 6 aut. Teren należący do nieruchomości posiada wiele udogodnień dla przebywających tam osób, jak np.: domek dla najmłodszych amatorów zabaw na świeżym powietrzu, pod bacznym okiem dorosłych, huśtawki dla dzieci, grill zewnętrzny, wyznaczone kamiennym kręgiem - miejsce na ognisko. Jednak największą zaletą tej wyjątkowej nieruchomości jest możliwość, nieskrępowanego korzystania z akwenu Jeziora wprost z własnego pomostu , przy którym zacumować można własną jednostkę pływającą. Dodatkowo linia brzegowa została usypana z piaskiem, tworząc prywatną plażę .

Choć zabudowania dominują, nie zabrakło tez miejsca na mały zagajnik leśny ze świerkami, zadbany i funkcjonalnie zaprojektowany ogród zawierającym naturalne dla tego klimatu drzewa i krzewy.

Historia domu sięga aż 1936 r., kiedy to powstały pierwsze zalążki obecnych zabudowań.

Cena 3.500.000,00 zł - do negocjacji

Jest to nietuzinkowa , bardzo dobrze utrzymana i świetnie mogąca funkcjonować posiadłość dla kogoś kto zechce prowadzić małą firmę .
Zaletą tej nieruchomości jest usytuowanie w cichej, zielonej okolicy Krainy Wielkich Jezior Mazurskich .

Czy jest to wymarzone miejsce do zamieszkania - niewątpliwie tak ; czy urokliwy charakter wnętrz i domu oczaruje Was swą magią - z pewnością .

Zdjęcia niestety nie oddają całego piękna tej posiadłości, dlatego MA Nieruchomości zapraszam wszystkie zainteresowane osoby powyższą ofertą do umówienia indywidualnej prezentacji.


Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Daria Snoch (licencja nr: 21379)


  • powierzchnia: 600 m2
  • powierzchnia działki: 2840 m2
  • liczba pięter w budynku: 1 piętrowy
  • liczba łazienek: 1 łazienka
  • ogrodzenie: ogrodzona
  • dojazd: asfaltowy

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek