sprzedaż • działka • budowlana


warmińsko-mazurskie • Krzywe


399 000 PLN
91 424 €
83 333 £
101 325 $
  • 7 900
51 zł
12 €
11 £
13 $
za m²

rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt

Przedstawiam Państwu działkę zlokalizowaną nad jeziorem Krzywe, na skraju miejscowości o tej samej nazwie w gminie Prostki, województwo Warmińsko-Mazurskie.
Malowniczo ukształtowana działka o powierzchni 7.900 m2 posiada aż 150 m linii brzegowej jeziora, które otacza ją zakolem od południa i wschodu. Działka jest delikatnie nachylona w stronę jeziora w kierunku południowym, gdzie można urządzić plażę. Od strony wschodniej brzeg jest dość stromy i osłonięty linią kilku drzew. Działka nie posiada miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Natomiast studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Prostki przewiduje na terenie wokół jeziora Krzywe rozwój infrastruktury i zabudowy turystycznej.
Do pobliskiego Rajgrodu jest stąd w linii prostej tylko 7 km, a drogą asfaltową 12 km. Do siedziby gminy w Prostkach mamy 15 km, a Ełk i Grajewo są oddalone o 21 km.

Chcesz obejrzeć tą nieruchomość lub uzyskać więcej informacji? Zadzwoń lub napisz do mnie na naszej stronie.
Zapraszam do kontaktu ze mną pod nr tel. 516 715 164 lub za pośrednictwem e-mail:
Jesteśmy też na facebooku: facebook.com/domy.na.pojezierzu.suwalsko.augustowskim

Z chęcią pomogę w uzyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości.

Polecam i zapraszam

Piotr WasilewskiSzukasz NOWEJ nieruchomości, a jeszcze nie sprzedałeś starej? Możemy Ci w tym szybko i sprawnie pomóc! Zapytaj doradcę albo wejdź na stronę nanowe[kropka]pl


"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."  • powierzchnia: 7900 m2
  • powierzchnia działki: 7900 m2
  • dojazd: asfaltowy

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek