Działka budowlana, 1520  m² w świetnej lokalizacji

sprzedaż • działka • budowlana


warmińsko-mazurskie • Miodówko


129 000 PLN
29 760 €
25 946 £
33 611 $
  • 1 520
85 zł
20 €
17 £
22 $
za m²

rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt

Bardzo atrakcyjna działka z projektem domu położona przy ścianie lasu w miejscowości Miodówko gm. Stawiguda.

Nieruchomość o powierzchni 1520 m2 objęta w całości planem zagospodarowania przestrzennego o funkcji zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.
Sąsiednie nieruchomości zabudowane domami jednorodzinnymi.
Media:
- prąd - jest,
- sieć wodno kanalizacyjna - wykonany projekt do realizacji przyłącza,
Właściciel posiada gotowy projekt budowlany domu mieszkalnego przeznaczony na tę działkę.
Wymiary: ok. 25 x ok 60 m.
Bardzo dobra lokalizacja. Do Olsztyna w zaledwie kilka minut. Miodówko leży w sąsiedztwie licznych terenów zielonych. W samej miejscowości znajduje się jezioro. Nowo powstała droga S51 Olsztynek - Olsztyn oraz budowana obwodnica Olsztyna stanowi świetny węzeł komunikacyjny z każdą częścią regionu. Najbliższe usługi w tym szkoła, przedszkole, czy ośrodek zdrowia znajdują się już w Stawigudzie.

Działka obecnie jest zadrzewiona.

Polecam i zapraszam na oględziny nieruchomości.
Kontakt:
Tel. 89 677 14 20
e-mail:
Zapraszam do naszego biura, które mieści się przy ul. Mickiewicza 21/23 piętro IV w Olsztynie

Ta oferta objęta jest programem "Współpracuję", co oznacza że jest udostępniona innym agencjom nieruchomości.Szukasz NOWEJ nieruchomości, a jeszcze nie sprzedałeś starej? Możemy Ci w tym szybko i sprawnie pomóc! Zapytaj doradcę albo wejdź na stronę nanowe[kropka]pl


"Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

  • powierzchnia: 1520 m2
  • powierzchnia działki: 1520 m2
  • ogrodzenie: nie ogrodzona
  • dojazd: utwardzony

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek