sprzedaż • działka • budowlana


warmińsko-mazurskie • Olsztyn • Gutkowo


165 200 PLN
38 191 €
33 368 £
44 065 $
  • 1 652
100 zł
23 €
20 £
27 $
za m²

rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt

Jeżeli cenisz sobie ciszę, spokój i relaks ,a w głowie masz już gotowy projekt domu i do spełnienia tego marzenia pozostał tylko zakup działki ? To Twój szczęśliwy dzień!
Kupujesz jedną z prezentowanych przez nas działek i masz problem z głowy!

Gutkowo leży obrębie gminy Jonkowo, znajdziemy tu wszystkie najpotrzebniejsze obiekty użyteczności publicznej takie jak: Dworzec kolejowy, sklepy, lokale usługowe, gimnazjum, szkoła podstawowa oraz przedszkole, kościół ,a do centrum miasta Olsztyn dojazd w zaledwie kilka minut.
Mam do zaoferowania Państwu działki w Gutkowie w rewelacyjnej cenie , a dodatkowo w bardzo dobrej lokalizacji. Powierzchnia zaczyna się od 1652m2 do 4390m2. Działki uzbrojone we wszystkie media takie jak : woda, prąd oraz gaz. Kanalizacja zostaje rozwiązana przez przydomowe oczyszczalnie ścieków lub szczelne szambo. Za działkami odgrodzonymi ścianą lasu znajduje się teren natury 2000, więc nie ma zagrożenia, że powstanie tam kolejne osiedle.
Dojazd do nieruchomości drogą gruntową utwardzoną.
W okolicy 3 jeziora: Tyrsko, Redykajny oraz oczywiście jezioro Ukiel.
Nieruchomość położona przy ulicy Ignacego Łukasiewicza , na którą dotrzemy zjeżdżając z ulicy Bałtyckiej.
W okolicy znajdują się już zabudowania domów jednorodzinnych teraz Twoja kolej na budowę domu.

Więcej pytań ? Chętnie na nie odpowiem.

Ta oferta objęta jest programem "Współpracuję", co oznacza że jest udostępniona innym agencjom nieruchomości.

Polecam i zapraszam do kontaktu.
Łukasz Mikołajczyk

Zapraszam również do naszego biura , które mieści się przy ul. Mickiewicza 21/23 piętro IV w Olsztynie.
Z chęcią pomożemy Ci w uzyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości. Odwiedź naszą stronę: www.freedom-nieruchomosci.plSzukasz NOWEJ nieruchomości, a jeszcze nie sprzedałeś starej? Możemy Ci w tym szybko i sprawnie pomóc! Zapytaj doradcę albo wejdź na stronę nanowe[kropka]pl


"Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

  • powierzchnia: 1652 m2
  • powierzchnia działki: 1652 m2
  • ogrodzenie: nie ogrodzona
  • dojazd: utwardzony

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek