sprzedaż • działka • inwestycyjna


warmińsko-mazurskie • Ostróda


999 000 PLN
230 100 €
204 358 £
253 708 $
  • 103 903
10 zł
2 €
2 £
2 $
za m²

rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt


Fantastyczny grunt położony w pierwszej linii od jez. Ostrowin, dzięki położeniu na wyniesieniu dostarczy nowemu właścicielowi niesamowitych wrażeń widokowych na kameralny akwen z wyspą. Ziemia nie jest objęta planem miejscowym ( w studium oznaczona jako kierunki rozwoju: tereny zabudowy mieszkaniowej i usługowej ) , ze względu na atrakcyjne położenie nadaje się pod budowę rezydencji oraz pod inwestycję np. agroturystyka, pensjonat, ośrodek jeździecki (grunt przylega do starodrzewia lasów państwowych). Mogę pomóc bezpłatnie w uzyskaniu odpowiedniej decyzji ustanawiającej warunki zabudowy na wybrany przez inwestora cel.

Zapraszam do zakupu gruntu położonego na peryferiach wsi Idzbark- w miejscu położonym kameralnie w sąsiedztwie rozległych lasów państwowych, jeziora Ostrowin oraz przepływającej rzeki Drwęcy. Oferta okaże się szczególnie atrakcyjna dla osób, które chcą zamieszkać lub wypoczywać w spokojnym miejscu w oddaleniu od skoncentrowanej zabudowy przy czym zależy im na dobrym skomunikowaniu z regionem i krajem- miejscowość położona jest w odległości 4 km od „letniej stolicy Warmii i Mazur” oraz węzła „Ostróda Południe” na drogach ekspresowych nr 7, 15 i 16 (Ostróda 4km, Olsztyn 31km, Gdańsk 128km, Toruń 139km, Warszawa 200km).

W skład oferty wchodzi działka nr 387/32 o pow. 8,3275ha oraz działka nr 387/34 o pow. 2,0628ha położone w obrębie Idzbark, gmina Ostróda. Razem 10,3903ha w dwóch parcelach oddzielonych od siebie drogą o szerokości 5m.

Media: doprowadzony prąd, wodociąg oraz kanalizacja sanitarna w odległości 30m od działki. Dojazd drogą gminną o nawierzchni gruntowej.

Najbliższe otoczenie nieruchomości jest wyjątkowo korzystne:


Bezpośrednie sąsiedztwo wysokopiennych lasów państwowych.
Do jeziora dojdziemy przez las państwowy odcinkiem o długości 90m.
Do rzeki Drwęcy 700m.
Do wsi Idzbark ze sklepem, szkołą podstawową, przedszkolem ze żłobkiem, OSP, gospodarstwami agroturystycznymi 1,6km.
Do turystycznych miejscowości Stare Jabłonki i Kątno nad Szelągiem Wielkim i Małym z plażami, pomostami, pensjonatami, polami biwakowymi, hotelami itp. Tylko 5km.


Zapraszam na spotkanie celem obejrzenia działki. Nie pobieram prowizji od Kupującego. Oferta dostępna wyłącznie w „WITT nieruchomości”.


  • powierzchnia: 103903 m2
  • powierzchnia działki: 103903 m2
  • ogrodzenie: nie ogrodzona

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek