W atrakcyjnej okolicy działka budowlana do sprzedania

sprzedaż • działka • budowlana


warmińsko-mazurskie • Pasym • Wola


2 982 240 PLN
693 722 €
609 386 £
798 127 $
  • 74 556
40 zł
9 €
8 £
11 $
za m²

rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt

Zapraszamy do Pasym - miasto w woj. warmińsko-mazurskim, w powiecie szczycieńskim, położone na Pojezierzu Olsztyńskim. Prezentujemy działkę gruntową inwestycyjną o powierzchni 7,4556 ha, położony nad jeziorem Kiepunki w Pasymiu. Teren atrakcyjny z uwagi na dostęp do jeziora Kiepuńskiego i bardzo bliskiej odległości jeziora Leleskiego oraz Kalwy.
Działki są prawie nie zabudowane poza jednym budynkiem wielorodzinnym gdzie zostało jedno wolne mieszkanie na parterze o powierzchni 68m2 gotowe do wprowadzenia lub zorganizowania tam biura sprzedaży . .Cały teren ma dostęp do drogi publicznej istniejącym i projektowanym układem dróg gminnych,wewnętrznym oraz niezależnym projektowanym zjazdem z drogi krajowej.Teren nie znajduje się w obszarach chronionych. Teren jest objęty planem zagospodarowania przestrzennego i oznaczony symbolami B74UT- TEREN ZABUDOWY USŁUG HOTELARSKICH, B70MN-TEREN ZABUDOWY MIESZKANIOWEJ WIELORODZINNEJ JEDNORODZINNEJ WOLNO STOJĄCEJ LUB BLIŹNIACZEJ .
Teren jest jest uzbrojony-prąd, woda, kanalizacja.
Cały teren skład sie z 3 działek
1 działka - przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną
2 działka - przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną
3 działka -przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną,mieszkaniową, wielorodzinną,usługi hotelarskie,zieleń, ciągi piesze i drogi wewnętrzne.
Istnieje możliwość podziału nieruchomości na mniejsze działki- w przypadku przeznaczenia pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną powierzchnia nie mniejsza niż 800 m2, jednorodzinną bliźniaczą - nie mniejsza niż 600m2, jednorodzinną szeregową nie mniejsza niż 300m2.Działki pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną i wielorodzinną z usługami nie mniejsze niż 3000m2.
Działki pod inne funkcje - powierzchnia nieokreślona.
Odległość od Szczytna ok. 15km, od Olsztyna ok. 30km, od Warszawy ok. 189km.
Część działki posiada dostęp do lni brzegowej jeziora Kiepuńskiego i bardzo bliskiej odległości jeziora Leleskiego oraz Kalwy.
Jezioro Kiepuńskie ma powierzchnię około 18 ha, dostęp do jeziora poprzez wybudowany pomost.
Jezioro Leleskie ma powierzchnię 423,5ha, maksymalna głębokość - 49,5m, składa się z dwóch akwenów: wschodniego - większego i zachodniego - mniejszego. W środkowej części jeziora jest półwysep, zwężający jezioro do 0,5km, naprzeciwko istnieje długa, zalesiona wyspa i kilka mniejszych. Brzegi akwenu są na przemian płaskie lub strome, okolica jest pagórkowata. Otaczają je łąki i pola, a od wschodniego brzegu las. Na południu jeziora znajduje się Rezerwat Sołtysek. Jezioro przylega do drogi krajowej nr 53 między Szczytnem a Olsztynem i tędy najłatwiej dojechać. Jezioro jest w połowie drogi między Pasymiem, a Gromem. Do samego jeziora można dostać się licznymi drogami gruntowymi odchodzącymi od szosy i od wsi Leleszki i Elganowo.
Jezioro Kalwa o powierzchni około 600 ha
Zbiornik o bardzo urozmaiconej i rozwiniętej linii brzegowej z licznymi półwyspami i zatokami oraz ośmioma wyspami, z których największa zalesiona Wyspa Szpitalna leży u wejścia do zachodniej zatoki.
Rzeźba dna jest bardzo urozmaicona, występują liczne głęboczki i górki podwodne. Roślinność wynurzona porasta linię brzegową nierównomiernie kępami i różnej szerokości pasami. Roślinność zanurzona niezbyt obfita, rośnie głównie w małych zatokach jeziora.
Brzegi na ogół dostępne.Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.  • powierzchnia: 74556 m2
  • powierzchnia działki: 74556 m2
  • dojazd: asfaltowy

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek