Lokal usługowy sprzedam 1650 metry kwadratowe

sprzedaż • lokal komercyjny • lokal usługowy


warmińsko-mazurskie • Piecki


2 700 000 PLN
624 855 €
552 922 £
727 519 $
  • 1 650
1 636 zł
379 €
335 £
441 $
za m²

12 pomieszczeń i więcej • rynek wtórny • Rok budowy: 1970

Dodaj do schowka    Kontakt

Do sprzedania dobrze prosperujący ośrodek rekreacyjno/sportowo - wypoczynkowy; usytuowany bardzo korzystnie, w okolicy o urzekającym krajobrazie, nad dużym i czystym jeziorem, między Mikołajkami a Mrągowem. Ośrodek położony na działce o powierzchni dwóch hektarów; dodatkowo dzierżawiona jest działka o powierzchni ponad jednego hektara.

Ośrodek tworzy zespół nieruchomości:
- dwa budynki hotelowe połączone korytarzem (powierzchnia użytkowa 1033 m2, powierzchnia zabudowy 626 m2),
- dom mieszkalny (108 m2) właściciela,
- budynek stołówki (320 m2),
- wiata z matą do judo 258m2,
- budynki pomocnicze (m.in. zaplecze techniczne ośrodka - z warsztatem i magazynami) 210m2,
- 20 domków campingowych o konstrukcji murowanej z wc, umywalką i natryskiem 420 m2 (na terenie działki dzierżawionej),
- pawilon sanitarny (na terenie działki dzierżawionej),
- obiekt stacji uzdatniania wody (na terenie działki dzierżawionej)

Budynki nieruchomości - powierzchnia użytkowa ogółem: - 2 327,63 m2,
Budynki nieruchomości - powierzchnia zabudowy (łącznie - wg kart. bud): - 1 590,00 m2

Nieruchomość leży na wysokim brzegu jeziora z zagospodarowaną plażą ośrodka - z układem pomostów (strzeżone kąpielisko). Wypoczywający w ośrodku mają bardzo dobre warunki do korzystania z rekreacji na wodach tego jeziora.

Posesja przedmiotowego Ośrodka jest dobrze zagospodarowana. Teren jego działek (z obszarem dzierżawionym (włącznie) został ogrodzony - ogrodzenie wykonano z siatki stalowej w ramkach - na słupkach osadzonych w cokole betonowym oraz z siatki na słupkach stalowych.

Niewątpliwą atrakcją ośrodka jest wiata sportowa z matą do judo i innych sztuk walki. Jest to cenna budowla, dzięki której ośrodek corocznie gości czołówkę zawodników uprawiających judo i inne sporty (sztuki) walki. Można na jego terenie organizować zawody sportowe nawet wysokiej rangi.

Ośrodek dysponuje ponad 100 miejscami noclegowymi w pokojach w dwuskrzydłowym budynku hotelowym oraz domkach campingowych. Stołówka z dobrze wyposażonym zapleczem kuchennym oraz salą konsumpcyjną oraz pomieszczeniem, w którym prowadzona jest kawiarnia, to budynek wolnostojący, zbudowany niedaleko brzegu jeziora. Z kolei wiatę sportową wzniesiono na przedłużeniu najstarszego obiektu ośrodka, pełniącego obecnie funkcję zaplecza magazynowo-warsztatowego. Przed tym budynkiem zbudowano dodatkową wiatę, pod którą umieszczono urządzenia siłowni. Ponadto w ośrodku jest plaża, wypożyczalnia sprzętu wodnego, boiska do gier zespołowych (piłka siatkowa, piłka plażowa, piłka koszykowa) i zabaw oraz obiekty małej architektury.

Uzbrojenie zespołu nieruchomości w media jest bardzo dobre. Leży on na obszarze wyposażonym w następujące media:
- Sieć wodociągową (zasilanego z własnego ujęcia wody, ze stacją uzdatniania w niewielkim budynku, woda doprowadzona jest do wszystkich domków campingowych,
- Kanalizację sanitarną (ośrodek posiada duży bezodpływowy zbiornik na ścieki oraz własny sprzęt do wywożenia ich do oczyszczalni ścieków),
- Sieć elektryczną, zasilającą wszystkie obiekty i domki, a także oświetlenie terenu (jest ono sprawne - ustawiono na terenie ośrodka kilkanaście latarni),
- sieć grzewczą (kotłownia z kotłem na paliwo stałe),
- Sieć telekomunikacyjną (telefon).

Podsumowanie:
Ośrodek sprawnie działający o sprawdzonej renomie - już zarezerwowany sezon wakacyjny na 2017 r. Możliwość przyuczenia do prowadzenia ośrodka przez obecnego właściciela.
cena uzasadniona operatem szacunkowym: kwiecień 2015 r. (do wglądu).Prezentowane przez Bracia Strzelczyk Sp. z o. o oferty nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz mają charakter informacyjny.  • powierzchnia: 1650 m2
  • piętro: parter
  • liczba pięter w budynku: budynek parterowy
  • liczba pokoi: 12 pomieszczeń i więcej
  • rok budowy: 1970
  • ogrzewanie: własne

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek