sprzedaż • działka • budowlana


warmińsko-mazurskie • Rogale


250 000 PLN
58 163 €
52 479 £
66 183 $
  • 2 671
94 zł
22 €
20 £
25 $
za m²

rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt

Jeżeli lubisz spędzać czas na łonie natury, odpoczywać w ciszy i spokoju, oddychać świeżym powietrzem, to docenisz zalety tej działki. Na niej możesz wybudować dom, o którym zawsze marzyłeś. Masz szansę zamieszkać w urokliwym i klimatycznym miejscu, jakim jest miejscowość Rogale położona 16 km od Ełku.
Oferowana nieruchomość składa się z trzech działek o łącznej powierzchni 2671 m2, zasadzonej pięknymi drzewami i bujnymi krzewami. Posiada własną linią brzegową z pomostem i decyzją o warunkach zabudowy pod budownictwo jednorodzinne. Spadziste ukształtowanie terenu, pozwoliło na wybudowanie fantazyjnych schodów prowadzących na wysunięty w głąb jeziora pomost, z którego roztacza się piękny widok na jezioro Rogale Duże i okolicę. Zbudowano tu dużą, drewnianą altanę z bali, wewnątrz której znajduje się stół i drewniane ławy.
Do działki doprowadzono wodę i energię elektryczną oraz wybudowano przydomową oczyszczalnię ścieków. Teren ogrodzony drewnianym płotem z furtką i bramą wjazdową.
Dojazd do wsi Rogale drogą asfaltową, do nieruchomości dojazd drogą z kostki brukowej kamiennej.
Jeżeli jesteś zainteresowany tą wyjątkową ofertą, zapraszam do kontaktu.


Teresa Chmielewska

tel. 515233900

e-mail:

Zapraszam również do odwiedzenia naszego biura w Ełku przy ul. Wojska Polskiego 52/2BSzukasz NOWEJ nieruchomości, a jeszcze nie sprzedałeś starej? Możemy Ci w tym szybko i sprawnie pomóc! Zapytaj doradcę albo wejdź na stronę nanowe[kropka]pl


"Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

  • powierzchnia: 2671 m2
  • powierzchnia działki: 2671 m2
  • ogrodzenie: ogrodzona
  • dojazd: asfaltowy

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek