Działka budowlana na sprzedaż w Stawiguda

sprzedaż • działka • budowlana


warmińsko-mazurskie • Stawiguda


139 000 PLN
32 906 €
28 754 £
40 096 $
  • 1 121
124 zł
29 €
26 £
36 $
za m²

rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt

Kwadratowa, niezabudowana działka budowlana o numerze ewidencyjnym 248/16 w Stawigudzie przy ulicy Rubinowej. Działka ma powierzchnię 1121 m2.

Nieruchomość oddalona jest od Olsztyna o około 15 km. Dojazd do Olsztyna będzie ułatwiony dzięki trwającej budowie nowej drogi Olsztyn-Stawiguda-Olsztynek. Stawiguda to miejsce z pełną infrastrukturą handlowo-usługową: fitness, bank, kort tenisowy, restauracja, szkoła, przedszkole, przystanek autobusowy, Aquapark w Pluskach (6 km od Stawigudy).

Działka jest niezabudowana, ma zapewniony dojazd poprzez drogę gminną- ul. Piaskowa oraz prywatną- ul. Rubinowa (w księdze wieczystej widnieje zapis pozwalający na przejazd przed wydzieloną drogę prywatną). Prąd oraz gaz na granicy działki, kanalizacja w trakcie przyłączania.

Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Stawiguda. Oznaczona jest symbolem 9MN- tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej- maksymalnie jeden budynek mieszkalny na jednej działce budowlanej. Ustalenia planu:

- istniejąca zabudowa adaptowana;
- maksymalna wysokość zabudowy budynku mieszkalnego- 2 kondygnacje nadziemnie, w tym użytkowe poddasze, jednak nie więcej niż 9,5 m;
- maksymalna szerokość elewacji frontowej nie więcej niż 16 m;
- nieprzekraczalna linia zabudowy zgodnie z oznaczeniami na rysunku planu;
- dachy dwuspadowe lub wielospadowe z wyraźnym zaznaczeniem kalenicy, symetryczne o nachyleniu połaci zawartym w przedziale 35-45 stopni, kryte dachówką ceramiczną lub materiałem dachówkopodobnym w kolorach czerwieni;
- stosunek całkowitej powierzchni zabudowy do powierzchni działki budowlanej nie większy niż 0,25;
- obowiązuje zachowanie nie mniej niż 70% powierzchni działki jako biologicznie czynnej;
- dopuszcza się lokalizację budynku gospodarczego lub garażu wolnostojącego o wysokości zabudowy nie większej niż 5,0 m;
- geometrię dachu budynku gospodarczego lub garażu należy kształtować w nawiązaniu do budynku mieszkalnego;
- ogrodzenia nie wyższe niż 1,5 m- zabrania się stosowania ogrodzeń pełnych oraz wykonanych z żelbetowych elementów prefabrykowanych.

Zapraszam do kontaktu


796-159-297

Zapraszam również do naszego olsztyńskiego oddziału, który mieści się przy ulicy Mickiewicza 21/23 lok 420."Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

  • powierzchnia: 1121 m2
  • powierzchnia działki: 1121 m2
  • ogrodzenie: nie ogrodzona
  • dojazd: utwardzony

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek