sprzedaż • działka • rolna


warmińsko-mazurskie • Stawiguda • Kwiatowa


129 000 PLN
29 991 €
26 473 £
35 149 $
  • 1 103
117 zł
27 €
24 £
32 $
za m²

rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt

Prostokątna, płaska działka niezabudowana o numerze ewidencyjnym 783/3 w Stawigudzie przy ulicy Kwiatowej. Działka ma powierzchnię 1100 m2.

Nieruchomość mieści się 15 km od Olsztyna. Dojazd samochodem do centrum zajmuje mniej czasu niż z Jarot. Dodatkowo do końca roku zakończy się budowa nowej drogi Olsztyn-Stawiguda-Olsztynek. Dobre miejsce dla chcących zamienić widok z okna z bloków na las, a jednocześnie pozostać w dobrym połączeniu z miastem. W samej Stawigudzie jest pełna infrastruktura handlowo-usługowa: fitness, bank, kort tenisowy, restauracja, szkoła, przedszkole, przystanek autobusowy. Oprócz tego, do Aquaparku w Pluskach jest tylko 6 km.

Działka jest niezabudowana, ogrodzona, ma zapewniony dojazd asfaltową drogą gminną. Wszelkie media, w zakres których wchodzą: woda, prąd, gaz, kanalizacja, dostępne w drodze bezpośrednio przy działce.

Na działkę zostały wydane warunki zabudowy pozwalające na budowę domu jednorodzinnego. W związku z podziałem nieruchomości, warunki te się przedawniły i są w trakcie uzyskiwania.

Dotychczasowe warunki zabudowy pozwalały na budowę domu jednorodzinnego o następujących parametrach:
- nieprzekraczalna linia zabudowy od drogi gminnej - 6 m od granicy działki;
- maksymalna wysokość zabudowy - 8 m;
- maksymalna wysokość dolnej krawędzi okapu elewacji frontowej - 4 m;
- szerokość elewacji frontowej - nie mniejsza niż 9,4 m i nie większa niż 14,2 m;
- geometria dachu - dwuspadowy lub wielospadowy z kalenicami o symetrycznym nachyleniu połaci zawartym w przedziale 35 - 45 stopni, dopuszcza się stosowanie lukarn i okien połaciowych;
- wykończenie elewacji oraz pokrycie dachu - dachówka ceramiczna w odcieniach czerwieni oraz tradycyjne materiały pokrycia elewacji, w szczególności kamień, drewno i cegła;
- maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowy do powierzchni działki - 0,10;
- należy zachować minimum 80% powierzchni działki jako powierzchnia biologicznie czynna.

Ustalenia dotyczące obsługi w zakresie infrastruktury technicznej:
- zaopatrzenie w energię elektryczną - z sieci elektroenergetycznej;
- zaopatrzenie w wodę - z sieci wodociągowej;
- odprowadzanie ścieków sanitarnych - do sieci kanalizacji sanitarnej;
-odprowadzanie wód opadowych i roztopowych - spływ powierzchniowych wód opadowych i roztopowych w granicach własnych działki bez szkody dla gruntów sąsiednich;
- zaopatrzenie w gaz - z sieci gazowej
- zaopatrzenie w ciepło - z indywidualnego zaopatrzenia w ciepło.

Zapraszam do kontaktu


796-159-297

Zapraszam również do naszego olsztyńskiego oddziału, który mieści się przy ulicy Mickiewicza 21/23 lok. 420.Szukasz NOWEJ nieruchomości, a jeszcze nie sprzedałeś starej? Możemy Ci w tym szybko i sprawnie pomóc! Zapytaj doradcę albo wejdź na stronę nanowe[kropka]pl


"Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

  • powierzchnia: 1103 m2
  • powierzchnia działki: 1103 m2
  • ogrodzenie: ogrodzona
  • dojazd: asfaltowy

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek