sprzedaż • działka • budowlana


warmińsko-mazurskie • Tumiany


110 000 PLN
25 588 €
22 477 £
29 439 $
  • 6 935
16 zł
4 €
3 £
4 $
za m²

rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt

Niezabudowana działka rolna, nieopodal Jeziora Pisz, o numerze ewidencyjnym 20/16 w Tumianach (obręb Ramsowo, gmina Barczewo). Działka ma powierzchnię 6 935 m2.

Nieruchomość oddalona jest od Olsztyna o około 30 km oraz 10 km od Barczewa. W okolicy zlokalizowany jest Ośrodek Wypoczynkowy "Camping Tumiany". W Barczewie znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła zawodowa, a także hala sportowa, klub kolarski oraz piłkarski. Barczewo dysponuje pełną infrastrukturą handlowo-usługową: sklepy spożywcze, RTV i AGD, stacja paliw Orlen.

Działka jest niezabudowana, ma zapewniony dojazd poprzez drogę gminną. Od Jeziora Pisz oddalona jest o 150 m. Prąd oraz woda znajdują się na działkach w odległości 50 m od granicy. Z jednej strony działka sąsiaduje z lasem.

W Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Barczewo nieruchomość jest oznaczona symbolem MNU1- tereny rozwoju wielofunkcyjnej zabudowy związanej z istniejącymi jednostkami osadniczymi. Ustalenia studium w zakresie parametrów i wskaźników urbanistycznych:

- maksymalna wysokość zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej: 2 kondygnacje nadziemne;
- maksymalna wysokość zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej: 3 kondygnacje nadziemne;
- minimalna powierzchnia nowo wydzielonej działki budowlanej dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej: 1200 m2;
- minimalna powierzchnia nowo wydzielonej działki budowlanej dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej szeregowej: 300 m2;
- dostosowanie formy nowych bądź rozbudowanych lub nadbudowanych obiektów do charakteru zabudowy regionalnej zlokalizowanej w poszczególnych jednostkach osadniczych;
- wskazane wyżej dostosowanie formy obiektów dotyczy przede wszystkim stosowanych wykończeń elewacji oraz formy i pokrycia dachów.

Zapraszam do kontaktu507-778-078

Zapraszam również do naszego olsztyńskiego oddziału, który mieści się przy ulicy Mickiewicza 21/23 lok. 420.Szukasz NOWEJ nieruchomości, a jeszcze nie sprzedałeś starej? Możemy Ci w tym szybko i sprawnie pomóc! Zapytaj doradcę albo wejdź na stronę nanowe[kropka]pl


"Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

  • powierzchnia: 6935 m2
  • powierzchnia działki: 6935 m2
  • ogrodzenie: nie ogrodzona
  • dojazd: asfaltowy

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek