wynajem • lokal komercyjny • lokal usługowy


warmińsko-mazurskie • Elbląg • 3 Maja


1 500 PLN
347 €
303 £
400 $
  • 71
21 zł
5 €
4 £
6 $
za m²

4 pomieszczenia • rynek wtórny • Rok budowy: 2008

Dodaj do schowka    Kontakt

Idealna propozycja lokalu użytkowego, położonego w centrum miasta! Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Oferuję lokal położony w pasażu usługowo-handlowym przy ulicy 3 Maja. Lokal idealnie nadaje się na prowadzenie dowolnej działalności usługowej lub handlowej. Obecnie przystosowany do potrzeb gabinetu kosmetycznego, fryzjerskiego czy gabinetu lekarskiego. Z racji położenia również idealny na cele kancelarii prawnej lub dowolnej działalności biurowej. Lokal o powierzchni 71,5 m2 i wysokości pomieszczeń około 3 m. Budynek w którym znajduje się oferowany lokal został wybudowany w 2007 roku. Jest to również obiekt przystosowany do korzystania przez osoby niepełnosprawne.

Dwie duże witryny i przeszklone drzwi wejściowe od strony pasażu handlowego. W lokalu zostały postawione ścianki działowe. Powstały dwa pokoje (gabinety), w jednym z pokoi znajduje się umywalka, obszerne pomieszczenie sanitarne przystosowane do korzystania przez osoby niepełnosprawne, hol z miejscem na recepcję oraz zaplecze socjalne z odrębnym wc. Na ścianach położone gładzie tynkowe pomalowane na pastelowe kolory, podłoga wyłożona terakotą. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Instalacja alarmowa oraz roleta zabezpieczająca witrynę.

Drzwi od zaplecza od strony parkingu. Wjazd na ogólnodostępny parking zabezpieczony szlabanem.

Koszt najmu 1500zł + opłata administracyjna w wysokości około 530 zł. Dodatkowo płatne media według zużycia. Wymagana kaucja zwrotna wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Występuje jednorazowa prowizja dla biura.
Wolne od zaraz

Zapraszam

Anna Kraińska

Zapraszam do naszego biura w Elblągu, przy Alei Grunwaldzkiej 31.POLA DODATKOWE:
Źródło pozyskania oferty: z biura;

OGÓLNE WARUNKI:
Alarm; Rynek: Wtórny; Przeznaczenie dodatkowe (lokal): Handlowo/Usługowe; Cena: 1500 PLN; Mam klucze do nieruchomości; Powierzchnia: 71.5; Cena za m2: 20.98 PLN; Koszty eksploatacyjne (m2): 530 PLN; Kaucja: 1850; Dostępne od: 2017-06-08; Przeznaczenie (lokal): Handlowo/Usługowe; Baner na nieruchomości;

OPIS BUDYNKU:
Rodzaj budynku: Mieszkalno-biurowy; Stan budynku: Bardzo dobry; Rok budowy: 2008; Liczba pięter: 4; Parking naziemny;

MEDIA:
Woda; Ciepła woda: Wodociąg miejski; Rodzaj ogrzewania: CO miejskie; Rodzaj kanalizacji: Miejska;

BEZPIECZEŃSTWO:
Rolety;

STANDARD POWIERZCHNI:
Rodzaj wejścia: Z ulicy; Drzwi wejściowe: Inne; Witryna; Powierzchnia witryny: 10; Przystosowane dla niepełnosprawnych;

UDOGODNIENIA:
Internet; Telefon;

POMIESZCZENIA - POKOJE:
Liczba pokoi: 4; Możliwość podziału; Wysokość pomieszczeń (cm): 300; Podłogi w pomieszczeniach: Terakota; Liczba oddzielnych toalet: 2; Zaplecze socjalne;

GARAŻE - MIEJSCA PARKINGOWE:
Czynsz za parking naziemny (miejsce): PLN; Czynsz za parking podziemny (miejsce): PLN;

"Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

  • powierzchnia: 71 m2
  • piętro: parter
  • liczba pięter w budynku: 4 piętrowy
  • liczba pokoi: 4 pomieszczenia
  • rok budowy: 2008
  • ogrzewanie: miejskie

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek