wynajem • lokal komercyjny • lokal usługowy


warmińsko-mazurskie • Elbląg • Artura Grottgera


5 500 PLN
1 281 €
1 151 £
1 457 $
  • 200
28 zł
7 €
6 £
7 $
za m²

2 pomieszczenia • rynek wtórny • Rok budowy: 2010

Dodaj do schowka    Kontakt

Oferujemy na długoterminowy wynajem lokal użytkowy o powierzchni blisko 200 m2 znajdujący się przy ulicy Grottgera w Elblągu.
Lokal mieści się na parterze w budynku, w którym obecnie większość powierzchni zajmuje supermarket Stokrotka.
Bardzo dobra lokalizacja.
Ulica Grottgera jest w ciągu drogi wojewódzkiej nr 509. Jest dobrze skomunikowana z centrum miasta i łączy się z ulicą Grunwaldzką (droga wojewódzka nr 500).
W odległości 1,5 km od budynku jest węzeł drogowy Elbląg - Wschód, który jest skrzyżowaniem ważnych dróg krajowych nr 7 i nr 22.
Oferowany lokal o powierzchni ok. 198 m2 może spełniać różną funkcję np. produkcyjną lub magazynową. Składa się z hali o pow. ok. 150 m2 oraz wydzielonej ściankami działowymi powierzchnią ok. 48 m2, w której znajdują się pomieszczenia biurowe i socjalne.
Ewentualne prze-aranżowanie obecnego podziału powierzchni można uzgodnić z wynajmującym i dostosować do własnych potrzeb.
W lokalu są media miejskie woda, kanalizacja, ogrzewanie oraz oświetlenie i energia elektryczna.
Hala jest doświetlona oknami. Ma wysokość ok. 6 m.
Do hali prowadzą drzwi wejściowe, pod które można swobodnie podjechać samochodem ciężarowym. Przy budynku znajdują się miejsca parkingowe.
Czynsz najmu to 25 złotych/m2 netto miesięcznie plus dodatkowo opłaty za media.
Zmiany w lokalu, w celu dostosowania go do wymagań najemcy mogą spowodować zmianę
tej stawki po uzgodnieniu stron.

Cały budynek jest obecnie rozbudowywany wzwyż o następną kondygnację. Wizualizacja całości budynku na zdjęciach. Oferta nie zawiera zdjęć z wewnątrz tylko rzut, gdyż do czerwca lokal jest użytkowany przez firmę budowlaną, która rozbudowuje budynek.

Lokal jest jednak dostępny do przeprowadzenia prezentacji dla zainteresowanych, potencjalnych najemców po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Zapraszamy.

Przy zawarciu umowy najmu należy uwzględnić jednorazowe wynagrodzenie biura nieruchomości w wysokości jednomiesięcznego czynszu brutto.

Mariusz Kapela

Zapraszamy również do naszego biura Elbląg, Aleja Grunwaldzka 31POLA DODATKOWE:
Źródło pozyskania oferty: z biura;

OGÓLNE WARUNKI:
Rynek: Wtórny; Przeznaczenie dodatkowe (lokal): Inne; Cena: 5000 PLN; Powierzchnia: 200; Cena za m2: 25 PLN; Koszty eksploatacyjne (m2): 1 PLN; Powierzchnia brutto: 200; Min. okres najmu (w latach): 5; Kaucja: do uzgodnienia; Dostępne od: 2018-07-01; Przeznaczenie (lokal): Inne;

OPIS BUDYNKU:
Nazwa budynku: Grottgera 53; Rodzaj budynku: Warsztat; Stan budynku: Dobry; Klasa budynku: B; Rok budowy: 2010; Liczba pięter: 1; Parking naziemny;

MEDIA:
Siła; Woda; Ciepła woda: Wodociąg miejski; Rodzaj ogrzewania: CO miejskie; Rodzaj kanalizacji: Miejska;

STANDARD POWIERZCHNI:
Rodzaj wejścia: Z ulicy; Drzwi wejściowe: Stalowe; Podwieszane sufity; Okablowanie elektryczne; Przystosowane dla niepełnosprawnych;

UDOGODNIENIA:
Wentylacja wymuszona;

POMIESZCZENIA - POKOJE:
Open Space; Liczba pokoi: 2; Powierzchnie pomieszczeń: 150+50; Możliwość podziału; Wysokość pomieszczeń (cm): 600; Podłogi w pomieszczeniach: Gres; Liczba oddzielnych toalet: 1; Liczba łazienek: 1; Zaplecze socjalne;

GARAŻE - MIEJSCA PARKINGOWE:
Liczba miejsc parkingowych naziemnych: 40; Czynsz za parking naziemny (miejsce): PLN; Czynsz za parking podziemny (miejsce): PLN;

OTOCZENIE:
Odl. od centrum miasta [km]: 3; Typ ulicy/drogi: Główna; Komunikacja: Autobus, Tramwaj;

Szukasz NOWEJ nieruchomości, a jeszcze nie sprzedałeś starej? Możemy Ci w tym szybko i sprawnie pomóc! Zapytaj doradcę albo wejdź na stronę nanowe[kropka]pl


"Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

  • powierzchnia: 200 m2
  • piętro: parter
  • liczba pięter w budynku: 1 piętrowy
  • liczba pokoi: 2 pomieszczenia
  • rok budowy: 2010
  • ogrzewanie: miejskie

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek