wynajem • lokal komercyjny • lokal usługowy


warmińsko-mazurskie • Elbląg • Fromborska


2 500 PLN
582 €
498 £
659 $
 

rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt

Prowadzisz działalność gospodarczą i potrzebujesz lokalu w Elblągu? Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Oferuję do wynajęcia lokal biurowo-usługowo-handlowy o powierzchni 150 m2. Położony na piętrze przy ul. Fromborskiej 2A w Elblągu. Wejście z klatki schodowej. Przed lokalem parking dla Klientów.

W pobliżu sklepy handlowo-usługowe, osiedla mieszkaniowe, szkoła, przychodnia, szpital oraz przystanki komunikacji miejskiej autobusowe i tramwajowe.

Nieruchomość składa się z dużej sali sprzedażowej, dwóch mniejszych pokoi, magazynku. Możliwość prowadzenia dowolnej działalności i zagospodarowania pomieszczeń według własnej aranżacji i potrzeb.

Na korytarzu znajdują się wspólne dla trzech lokali dwie łazienki. Okna PCV z wystawą zachodnią. Podłogi terakota.

Koszt wynajmu to zaledwie 2500 złotych brutto, dodatkowo płatny prąd wg skazań licznika.

Kaucja zwrotna w wysokości 2000zł.

Należy uwzględnić opłatę jednorazową dla biura nieruchomości.

Zapraszam na dzień pokazowy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Katarzyna Szar
514 984 100

Zapraszam do naszego biura w Elblągu, przy Alei Grunwaldzkiej 31.Szukasz NOWEJ nieruchomości, a jeszcze nie sprzedałeś starej? Możemy Ci w tym szybko i sprawnie pomóc! Zapytaj doradcę albo wejdź na stronę nanowe[kropka]pl


"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."  • piętro: parter
  • liczba pięter w budynku: budynek parterowy
  • dojazd: asfaltowy

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek