wynajem • lokal komercyjny • lokal usługowy


warmińsko-mazurskie • Elbląg • Generała Józefa Bema


1 000 PLN
231 €
205 £
255 $
  • 25
40 zł
9 €
8 £
10 $
za m²

rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt

REZERWACJA!
Polecamy do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy położony w centrum Elbląga przy ulicy Bema. Bardzo dobra lokalizacja na terenie na nowoczesnego osiedla Belweder.
W najbliższej okolicy urząd miasta, urząd skarbowy, sąd okręgowy oraz lokale handlowe i usługowe. W bezpośrednim sąsiedztwie funkcjonuje nowe duże osiedle mieszkaniowe. Bardzo dobre miejsce do świadczenia usług lub handlu na potrzeby nie tylko mieszkańców osiedla.

Lokal znajduje się w oddzielnym, nowoczesnym budynku po generalnym remoncie. Budynek ocieplony, z nową elewacją. Posiada duże okna ze sterowanymi automatycznie zewnętrznymi roletami. Duża, jasna sala do świadczenia usług oraz pomieszczenia socjalne i gospodarcze po całkowitym remoncie. Lokal posiada samodzielny, niezależny system ogrzewania pompą powietrzną. Ogólna powierzchnia użytkowa to 24,51 m2 w tym pomieszczenie usługi to 20,51 m2. Przy budynku znajdują się miejsca postojowe.

Czynsz najmu wynosi 1000 zł netto miesięcznie. Na życzenie klienta meble znajdujące się w lokalu mogą pozostać w cenie. Kaucja gwarancyjna w wysokości 1000 zł. Dodatkowo płatne koszty eksploatacyjne woda i prąd. Należy również uwzględnić jednorazowe wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Zapraszam na prezentację po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

Mariusz KapelaSzukasz NOWEJ nieruchomości, a jeszcze nie sprzedałeś starej? Możemy Ci w tym szybko i sprawnie pomóc! Zapytaj doradcę albo wejdź na stronę nanowe[kropka]pl


"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."  • powierzchnia: 25 m2
  • piętro: parter
  • liczba pięter w budynku: budynek parterowy

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek