wynajem • lokal komercyjny • lokal usługowy


warmińsko-mazurskie • Elbląg • Lotnicza


14 000 PLN
3 257 €
2 936 £
3 695 $
  • 1 500
9 zł
2 €
2 £
2 $
za m²

rynek wtórny • Rok budowy: 2000

Dodaj do schowka    Kontakt

Masz działalność i potrzebujesz przestronnego lokalu w Elblągu? Zapraszam do zapoznania się z niestandardową ofertą.

Oferuję do wynajęcia lokal biurowo-usługowo-handlowy położony przy ul. Lotniczej na dużej ogrodzonej działce.

Ulica Lotnicza została poddana rewitalizacji. Obecnie budowany wiadukt zapewni szybki dojazd do oferowanego lokalu. Połączenie głównej Alei Grunwaldzkiej z Osiedlem Zatorze pozwoli na większy rozwój tamtej części miasta.

W pobliżu nieruchomości znajduje się galeria handlowa, dworzec PKP i PKS, osiedle mieszkaniowe bloków wielorodzinnych i domków jednorodzinnych oraz przystanki komunikacji miejskiej autobusowe i tramwajowe.

Oferowana na wynajem nieruchomość to budynek dwukondygnacyjny. Na parterze znajduje się sala sprzedażowa o powierzchni 432,20 m2 z wejściem głównym, witrynami oraz zapleczem. Na zapleczu kotłownia, toalety i łazienki oraz pomieszczenie socjalne. Wysokość Sali 3,6 m pozwala na prowadzenie różnego rodzaju działalności.

Na działce znajduje się również hala o powierzchni około 960 m2, w której znajduje się pomieszczenie socjalne i łazienka. W budynku hali znajdują się dwie bramy wjazdowe na samochód ciężarowy, jest także wejście z sali sprzedażowej. Hala również ogrzewana, wysokość to 4,5 m. Możliwość wydzielenia części pomieszczenia.

W budynku znajduje się klatka schodowa obok sali sprzedażowej. Schodami wchodzimy na drugi poziom. Tam znajdują się pomieszczenia biurowe, kuchnia, łazienki i pomieszczenia socjalne.

Przed lokalem ogrodzony parking o powierzchni 3000m2 dla Klientów z bramą wjazdową.

Istnieje możliwość podziału i wydzielenie pomieszczeń biurowych oraz części hali magazynowej.

Koszt wynajmu to 14 000 złotych netto, za salę sprzedażową z częścią magazynu. Dodatkową opłatą jest koszt zużytych mediów (woda, energia elektryczna, ogrzewanie).

Kaucja zwrotna do uzgodnienia. Należy uwzględnić opłatę jednorazową dla biura nieruchomości.

Ta oferta objęta jest programem "Współpracuję", co oznacza że jest udostępniona innym agencjom nieruchomości.
Zainteresowany? Zadzwoń i umów się na dzień pokazowy.

Katarzyna Szar
Zapraszam do naszego biura w Elblągu, przy Alei Grunwaldzkiej 31.POLA DODATKOWE:
Źródło pozyskania oferty: z rekomendacji;

OGÓLNE WARUNKI:
Alarm; Rynek: Wtórny; Przeznaczenie dodatkowe (lokal): Biurowe, Handlowo/Usługowe, Sportowo/Rekreacyjne, Medyczne, Inne; Cena: 14000 PLN; Powierzchnia: 1500; Cena za m2: 9.33 PLN; Koszty eksploatacyjne (m2): PLN; Min. okres najmu (w latach): 5; Podnajem; Dostępne od: 2018-03-01; Przeznaczenie (lokal): Handlowo/Usługowe;

OPIS BUDYNKU:
Rodzaj budynku: Magazynowo-biurowy; Stan budynku: Bardzo dobry; Rok budowy: 2000; Liczba pięter: 1; Parking naziemny; Centrala telefoniczna;

MEDIA:
Siła; Gaz; Woda; Ciepła woda: Bojler; Rodzaj ogrzewania: Gazowe, Olejowe; Rodzaj kanalizacji: Miejska;

BEZPIECZEŃSTWO:
Kontrola dostępu; Monitoring; Czujniki dymu;

STANDARD POWIERZCHNI:
Rodzaj wejścia: Z ulicy; Drzwi wejściowe: Inne; Sieć komputerowa; Okablowanie elektryczne; Witryna; Możliwość gastronomii; Przystosowane dla niepełnosprawnych;

UDOGODNIENIA:
Internet; Telefon; Otwierane okna;

POMIESZCZENIA - POKOJE:
Open Space; Możliwość podziału; Wysokość pomieszczeń (cm): 360; Podłogi w pomieszczeniach: Terakota; Liczba oddzielnych toalet: 5; Liczba łazienek: 4; Pow. magazynowa: 960; Zaplecze socjalne;

GARAŻE - MIEJSCA PARKINGOWE:
Czynsz za parking naziemny (miejsce): PLN; Czynsz za parking podziemny (miejsce): PLN;

Szukasz NOWEJ nieruchomości, a jeszcze nie sprzedałeś starej? Możemy Ci w tym szybko i sprawnie pomóc! Zapytaj doradcę albo wejdź na stronę nanowe[kropka]pl


"Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

  • powierzchnia: 1500 m2
  • piętro: parter
  • liczba pięter w budynku: 1 piętrowy
  • rok budowy: 2000
  • ogrzewanie: olejowe

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek