wynajem • lokal komercyjny • lokal usługowy


warmińsko-mazurskie • Elbląg • Rzemieślnicza


3 000 PLN
692 €
604 £
783 $
  • 250
12 zł
3 €
2 £
3 $
za m²

rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt

Prowadzisz działalność gospodarczą i potrzebujesz lokalu w Elblągu?

Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Mam do zaoferowania Państwu lokal na wynajem zlokalizowany w Elblągu, w dzielnicy Zawodzie. Jeszcze nie tak dawno region ten nie cieszył się dobrą sławą, lecz dziś to spokojna okolica, dobrze skomunikowana z resztą części Elbląga. Położona jest zaledwie kilka kilometrów od obwodnicy i niespełna 1 kilometr od cieszącego się sławą Kanału Elbląskiego i rozbudowującego się zabytkowo-historycznego Starego Miasta, które może wiele zaoferować miłośnikom sztuki, ludziom szukających spokoju, ale także i rozrywki. Lokal to część domu.

Niezależne wejścia do domu i lokalu. Można wynająć nieruchomość w całości lub tylko lokal usytuowany na parterze. Budynek stoi w szeregu podobnych domów jednorodzinnych, lecz z daleka wyróżnia się swoją wyjątkowością. Cała nieruchomość otoczona jest drewnianym płotem. Na posesję możemy dostać się przez automatyczną bramę. Wejściem od bramy wchodzimy do lokalu gdzie znajdują się trzy pomieszczenia do prowadzenia działalności gospodarczej, dwie łazienki z prysznicami i toaletami, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze. Koszt najmu to 3000 zł miesięcznie oraz płatne wszystkie media.

Kaucja zwrotna w wysokości 3000 zł. Zapraszam na prezentacje po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym.

Przy wynajęciu lokalu należy uwzględnić wynagrodzenie agencji nieruchomości.Dom wolny od stycznia. Zainteresowanym Klientom udzielę szczegółowych informacji.

Katarzyna Szar

Zapraszam również do odwiedzenia naszego biura w Elblągu, przy Alei Grunwaldzkiej 31.Szukasz NOWEJ nieruchomości, a jeszcze nie sprzedałeś starej? Możemy Ci w tym szybko i sprawnie pomóc! Zapytaj doradcę albo wejdź na stronę nanowe[kropka]pl


"Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

  • powierzchnia: 250 m2
  • piętro: parter
  • liczba pięter w budynku: budynek parterowy

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek