lokal biurowy na wynajem Ełk. Dobra oferta!

wynajem • lokal komercyjny • lokal biurowy


warmińsko-mazurskie • Ełk


2 160 PLN
502 €
439 £
560 $
  • 90
24 zł
6 €
5 £
6 $
za m²

rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt


MA Nieruchomości prezentuje biurowy moduł do wynajęcia, o łącznej pow. 90 m 2 , zlokalizowany, w jednym z najbardziej pożądanych kwartałów przemysłowych, tuż obok Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej .
Jedna z najbardziej poszukiwanych przez najemców lokalizacji.

Prezentowana powierzchnia, usytuowana jest na 1 piętrze w biurowcu - klasy B - i składa się z 5 niezależnych od siebie pomieszczeń biurowych, o pow. od 12 m 2 do 26 m 2 , które wyposażone są w: otwierane okna, okablowanie światłowodowe, okablowanie elektryczne, okablowanie komputerowe, kontrolę dostępu, światłowód. Pomieszczenia w.c. znajdują się w częściach wspólnych, podobnie jak 2 niezależnie działające windy . Na podłogach w pokojach biurowych położona jest wykładzina elastyczna PCV, a w częściach wspólnych glazura i terakota.

Oferowana powierzchnia, będąca przedmiotem niniejszego ogłoszenia, to dosłownie lokal w lokalu . Dzięki wydzieleniu z powierzchni wspólnej - końcowej części hallu, i zamknięciu jej za dodatkowymi drzwiami, dostęp do biura posiadają li i tylko Najemcy, oraz ich Klienci. Takie wygospodarowanie osobnej przestrzeni , stwarza lepsze warunki do pracy, a także w większym stopniu pozwala na swobodne poruszanie się w ramach jednego biura, składającego się z 5 pomieszczeń.

W okolicy, oferowanego do wynajęcia modułu, wszystkie niezbędne dla rozwoju formy udogodnienia: dobrze zaopatrzone zaplecze gastronomiczne (bistro, jadłodajnie, fast-food) oraz liczne markety handlowe.

Plan biura dla zainteresowanych.

Wynajmując oferowaną powierzchnię biurową zyskasz :
- tańszy dojazd do pracy i oszczędności na kosztach parkowania;
- zwiększenie efektywności dnia pracowników, poprzez skrócenie czasu i kosztów dojazdów do pracy ( mniej czasu traconego na codzienne stanie w korkach - biura tuż obok DK 16 i 65)
- zwiększenie zadowolenia pracowników z nowej dogodniejszej lokalizacji pracy.

Udogodnienia wynikające z samej powierzchni biurowej: dobre doświetlenie naturalnym światłem dla Twoich pracowników; system kontroli dostępu zapewni Ci bezpieczeństwo danych; reprezentacyjna część budynku zapewni pomoc Twoim klientom, aby sprawnie znaleźć Twoje biuro w budynku.

Okres najmu - nie krótszy niż 6 miesięcy.
Powierzchnia dostępna od - zaraz.
Najemca będzie miał zapewnioną możliwość przedłużenia okresu najmu.
Najemca będzie miał możliwość do umieszczenia odpłatnie swojego logo wewnątrz oraz na zewnątrz budynku.


KOSZT NAJMU :
- czynsz najmu: 2160 zł netto;
- stawka czynszu netto - 24 zł/m 2 ;
- koszty eksploatacyjne / service charge indywidualnie ustalane w oparciu o ilość osób przebywających na stałe w przedmiocie najmu, oraz zainstalowany sprzęt przez Najemcę.
- parking naziemny - 7/24h

Do podanych kwot należy doliczyć podatek VAT.

-

Ełk to trzecie, co do wielkości, miasto w północno - wschodniej części województwa warmińsko - mazurskiego. Ełk jest ważnym węzłem komunikacyjnym: drogowym (DK 16 do granicy z Litwą - przejście graniczne w Budzisku i Ogrodnikach; i DK 65 do granicy z Białorusią - przejście w Kuźnicy Białostockiej) i kolejowym (linie kolejowe: nr 38 Białystok-Bartoszyce, nr 41 Ełk - Olecko, nr 219 Ełk - Olsztyn, nr 223 Ełk - Czerwonka).
Tuż przy granicach administracyjnych Miasta będą przebiegały dwie trasy komunikacyjne: drogowa "Via Baltica" oraz kolejowa "Rail Baltica" - będące elementami transeuropejskiego korytarza transportowego łączącymi Warszawę, Kowno, Rygę, Tallinn oraz Helsinki.


Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do skontaktowania się z biurem MA Nieruchomości.
Więcej szczegółów dotyczących tej 90 m. powierzchni biurowej, jak i innych modułów dostępnych w budynku,
dowiesz się dzwoniąc pod nr tel. 503 12 12 13.

Daria N. Snoch
M azurska A gencja Nieruchomości
19-300 Ełk ulica Adama Mickiewicza nr 17 lok 2.Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Daria Snoch (licencja nr: 21379)


  • powierzchnia: 90 m2
  • piętro: 1 piętro
  • liczba pięter w budynku: budynek parterowy
  • dojazd: asfaltowy
  • parking: na ulicy

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek