nieruchomośc na usługi komercyjne Powiat ełcki Ełk, wynajme

wynajem • lokal komercyjny • magazyn


warmińsko-mazurskie • Ełk


14 760 PLN
3 403 €
2 970 £
3 854 $
  • 1 500
10 zł
2 €
2 £
3 $
za m²

rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt


MA Nieruchomości prezentuje do wynajęcia budynek usługowo - magazynowy, o łącznej powierzchni użytkowej 1.500,00 m 2 , zlokalizowany w Ełku przy ulicy Tęczowej , obok hipermarketu Eurocash.

Przedmiotowy budynek posiada 1 wejście do wewnątrz, gdzie na poziomie parteru znajduje się magazyn oraz winda towarowa. Każda kolejna kondygnacja - a jest ich 5 - to 300,00 m 2 powierzchni użytkowej, wraz z miejscem na pomieszczenie socjalne, hall, wejście do windy i wyjście na klatkę schodową.

W budynku zostały wymienione wszystkie okna na plastikowe, oraz rozprowadzone nową instalację elektryczną . Budynek w przeszłości wykorzystywany był na potrzeby składowania i dalszej dystrybucji płodów rolnych. Budynek został docieplony i zmieniono elewację całego obiektu. Budynek wymaga dostosowania do indywidualnych potrzeb przyszłego Najemcy.

Budynek posiada bardzo wytrzymałe fundamenty oraz kondygnacje, z uwagi cel do jakiego był wykorzystywany, nie stracił swoich właściwości nośnych.
Bezpośrednie otoczenie budynku stanowią z jednej strony zabudowania przemysłowe, usługowe i budynki garaży, zaś z drugiej strony nieruchomość otoczona jest domami jednorodzinnymi wolnostojącymi, w niskiej zabudowie.

Dojazd zapewniony jest z 3 stron: od ulicy Łukasiewicza , od ulicy Tęczowej i m.in. Kraszewskiego. Nieruchomość stricte przemysłowa wyposażona jest w pełną infrastrukturę miejska.

Czynsz najmu za cały obiekt - 12.000,00 zł netto - do negocjacji - plus podatek od towarów i usług (23%) plus opłaty licznikowe.

Istnieje możliwość wynajmu jednej lub kilku kondygnacji - wysokość czynszu - 3.000,00 zł netto plus VAT + opłaty licznikowe.

Ełk, okolice ulicy Tęczowej znajdują się bardzo blisko obwodnicy Miasta , a sąsiedztwo przemysłowych, ma wymierny wpływ na rozwój każdej zlokalizowanej to firmy. Ełk jest miejscem, gdzie przecinają się drogi krajowe - DK nr 16 - Dolna Grupa (woj. kujawsko - pomorskie) aż do przejścia granicznego w Ogrodnikach (granica Polski z Litwą), i DK nr 65 Gołdap - Ełk - Bobrowniki. Wartym odnotowania faktem, jest w najbliższej perspektywie połączenie regionalnych dróg z fragmentem międzynarodowej drogi Via Baltica, która biec będzie przez teren gminy Ełk.

Jeżeli zainteresowała Państwa ta oferta i chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej, prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 503 12 12 13, lub skorzystanie z formularza kontaktowego.

Sprawdzone oferty/ Zaufany Pośrednik
Daria N. Snoch
M azurska A gencja Nieruchomości

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Daria Snoch (licencja nr: 21379)


  • powierzchnia: 1500 m2
  • piętro: 1 piętro
  • liczba pięter w budynku: 3 piętrowy
  • dojazd: asfaltowy
  • parking: na ulicy

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek