wynajem • lokal komercyjny • lokal usługowy


warmińsko-mazurskie • Ełk • Juliusza Słowackiego


550 PLN
128 €
113 £
143 $
  • 25
22 zł
5 €
5 £
6 $
za m²

rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt

Do wynajęcia lokal w centrum Ełku przy ulicy Słowackiego 15C.

Lokal umiejscowiony jest na (-1) w budynku mieszkalno - usługowym przy ulicy Słowackiego. Składa się z jednego pomieszczenia i w.c. Powierzchnia lokalu wynosi 25 m2. Na podłogach terakota, lokal odmalowany. Do lokalu prowadzą dwa wejścia. Jedno przez salon fryzjerski, drugi od podwórka. Lokal posiada jedno małe okno. Za budynkiem znajduje się parking.
Lokal idealnie nadaje się do prowadzenia własnej działalności gospodarczej t.j. usług kosmetycznych, biurowych itp. Lokal ten znajduje się w budynku, gdzie prężnie prowadzony jest salon fryzjerski. W pobliżu zlokalizowany jest dworzec PKP, PKS, galeria Brama Mazur, zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna.
Atutem jest to, że lokal posiada odbiór Sanepidu, który potrzebny jest pod usługi kosmetyczne.
Miesięczny koszt najmu wynosi 550 zł. W cenie najmu wliczone jest ogrzewanie, woda, prąd. Kaucja zwrotna 1- miesięczna.

Zapraszam do oglądania.

Magdalena Morusiewicz

tel. 882 175 401

e-mail:

Zapraszam też do naszej placówki w Ełku ul. Wojska Polskiego 52/2B,Szukasz NOWEJ nieruchomości, a jeszcze nie sprzedałeś starej? Możemy Ci w tym szybko i sprawnie pomóc! Zapytaj doradcę albo wejdź na stronę nanowe[kropka]pl


"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."  • powierzchnia: 25 m2
  • piętro: parter

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek