• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Działki na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 1 380

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15844242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26826826 15844242 Sprzedam działkę w miejscowości Ogonki na Mazurach , możliwość budowy dwóch budynków mieszkalnych z pozwoleniami , położonej na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.Jest uzyskane pozwolenie na budowę, projekt budowlany jest skoordynowany i jak na PAB do...

Ogonki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Węgorzewo)

10 500 000 PLN

-
-
10021 m2
-
15885336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27724670 15885336 DZIAŁKI DLA DEWELOPERA!!! We wsi znajdują się m.in.: przystanek autobusowy, trzy sklepy, ośrodki wypoczynkowe, kościół rzymskokatolicki, prywatna elektrownia wodna, przystanek kolejowy (3 km od centrum wsi). We wsi zaczyna się szlak kajakowy rzeką Ma...

Waplewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztynek)

1 317 500 PLN

-
-
15500 m2
-
15840083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26765624 15840083 Działka budowlana 3267 m² Kukowo, OleckaSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Kukowo, tuż przy granicy z miastem Olecko.Działka o powierzchni 3267 m² (wymiary: 99 m x 32 m) objęta jest ...

Kukowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

219 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
3267 m2
-
15830707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 26677723 15830707 Wyjątkowa nieruchomość gruntowa z linią brzegową jeziora - Mazury GarbateNa sprzedaż bardzo atrakcyjna, pięknie zagospodarowana działka o powierzchni 9 689 m², położona w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Przerośl, w unikalnym regionie Mazur Garbatych...

Barcie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dubeninki)

1 490 000 PLN (154 zł/m2)

-
-
9689 m2
-
15811338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26435525 15811338 Działka, która daje wolność wyboru, spokój natury i realną wartość inwestycyjną.To propozycja dla osób, które myślą długofalowo, o jakości życia, komforcie codzienności i bezpiecznej lokacie kapitału.Położona na kameralnym osiedlu domów jednorodzinny...

Przykopka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

145 000 PLN (128 zł/m2)

-
-
1132 m2
-
15761241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25374846 15761241 Kompleks 9 malowniczych działek budowlanych nad Jeziorem Krzywe -Krzywe, gm. ŚwiętajnoPowierzchnia działek: od 3004 m² do 3010 m² Media: prąd, wodociągZ przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży 9 przestronnych działek budowlanych położo...

Krzywe (Warmińsko-Mazurskie, gm. Świętajno)

119 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
3004 m2
-
15772660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25615727 15772660 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej położonej w malowniczym miejscu - Gąski, powiat olecki.Nieruchomość o powierzchni 3100 m2 jest w kształcie prostokąta o wymiarach: szerokość 30m x długość 103m.Bezpośrednio wzdłuż dz...

Gąski (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

130 000 PLN (42 zł/m2)

-
-
3100 m2
-