• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Mieszkania na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 569

15876603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27542219 15876603 Biuro CREDO Nieruchomości przedstawia Państwu kawalerkę z ogromnym potencjałem o powierzchni 28,10 m², położoną blisko centrum Bartoszyc, przy ul.Paderewskiego 43. Lokal składa się z: sypialni, ...

Bartoszyce (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

139 000 PLN (4 964 zł/m2)

1
1
28 m2
-
15848951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26952530 15848951 Syndyk Andrzeja Kotowskiego w upadłości konsumenckiej ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż: udziału 14 części w prawie własności nieruchomości lokalowej nr 6, położonej w budynku przy ul. Sikorskiego 1...

Górowo Iławeckie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Górowo Iławeckie)

18 750 PLN (1 705 zł/m2)

2
-
11 m2
-
15876601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27542214 15876601 Biuro CREDO NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż: 2‑pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie – Olsztyn, ul. Jagiellońska 12 Idealne na start lub pod inwestycję! Lokalizacja: Olsztyn, ul. Jagiellońska 12 ...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

380 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
1
38 m2
-
15868926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27394947 15868926 NU.III.6840.9.2025 O G Ł O S Z E N I E Burmistrz Susza działając na podstawie art. 39 i 40 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2026 r., poz. 399...

Susz (Warmińsko-Mazurskie, gm. Susz)

136 170 PLN (3 026 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15861409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27206553 15861409 Mieszkanie 55 m² 3 pokoje balkon centrum OleckaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m², położone przy ul. 11 Listopada  w Olecku. Lokal znajduje się na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku.Stan: do generalnego remontu - idealna propozycja dla osó...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

285 000 PLN (5 182 zł/m2)

3
1
55 m2
1990
15806051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26321640 15806051 Sprzedam mieszkanie gotowe do zamieszkania - Gołdap, ul. JaćwieskaOferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,03 m², położone na parterze kamienicy zarządzanej przez wspólnotę mieszkaniową. Lokal jest w pełni gotowy do wprowadzenia i nie wymaga...

Gołdap (Warmińsko-Mazurskie, gm. Gołdap)

190 000 PLN (4 750 zł/m2)

2
1
40 m2
1925
15761139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25372278 15761139 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na parterze 66,59 m², Osiedle Lesk, OleckoSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 66,59 m², zlokalizowanego na parterze w kameralnym, dwupiętrowym bloku przy ul....

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

340 000 PLN (5 152 zł/m2)

3
1
66 m2
2010
15876362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pok. Iwaszkiewicza, UWM, 3 piętro 27536229 15876362 Na sprzedaż 4‑pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze w niskim bloku przy ul. Jarosława Iwaszkiewicza 10 na osiedlu Mlecznym w Olsztynie.LokalizacjaOsiedle Mleczne to spokojna, zielona część miasta. W sąsiedztwie znajdują się bloki mieszkalne...

Olsztyn (Podgrodzie) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

499 000 PLN (8 458 zł/m2)

4
1
59 m2
1985
15699672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie do NEGOCJACJI 24173645 15699672 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania zlokalizowanego w Ostródzie przy ul. Pieniężnego 28C. Lokal znajduje się na 2. piętrze w spokojnej, zielonej okolicy i posiada funkcjonalny układ pomieszczeń. Mieszkanie oferuje ...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

550 000 PLN (7 639 zł/m2)

3
1
72 m2
2005
15720266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w cichej wsi 24587668 15720266 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w miejscowości Ostrowin. To propozycja dla osób poszukujących spokojnej lokalizacji, bliskości natury oraz kameralnego miejsca do życia z dala od miejskiego zgiełku. Nieruchomość mo...

Ostrowin (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

189 000 PLN (3 566 zł/m2)

2
1
53 m2
1970
15757273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 90 m² w Iławie – bez podatku PCC 2%! 25296841 15757273 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego apartamentu o powierzchni 90 m², zlokalizowanego przy ul. Kościuszki 5A w Iławie. Nieruchomość znajduje się w spokojnej części miasta, która zapewnia wygodne warunki do codziennego życia o...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

799 000 PLN (8 878 zł/m2)

3
2
90 m2
2025
15886019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27746320 15886019 OSTATNI APARTAMENT! Bezczynszowe mieszkanie z 4 pokojami  Olsztyn, Gutkowo ul. OleńkiSzukają Państwo spokoju, nowoczesnej architektury i przestrzeni dla swojej rodziny? Zapraszamy  do zapoznania się z ofertą ostatniego dostępnego lokalu w kameralnej...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

599 000 PLN (7 488 zł/m2)

4
1
80 m2
2026