• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 250

15602672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 22235176 15602672 Bartoszyce to miasto na prawach powiatu w północnej części Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Położone 76km od Olsztyna, 17km od przejścia granicznego Bezledy-Bagrationowsk z Rosją - obwód Królewiecki. Liczba mieszkańców Bartoszyc to ok. 25 000, a po...

Bartoszyce (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

5 536 320 PLN (2 260 zł/m2)

5
-
2450 m2
-
15604796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 22292583 15604796 Pawilon handlowo-usługowy w centrum Bartoszyc przy ul. Kilińskiego 4 - położony u zbiegu ulic Kilińskiego, Jagiellończyka i Wybrzeża.W najbliższej okolicy usytuowane jest Urząd Gminy Bartoszyce, Starostwo, Hotel BARTIS, Centrum handlowe INBAG, Centru...

Bartoszyce (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

465 000 PLN (4 471 zł/m2)

5
-
104 m2
-
15071162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 8825361 15071162 Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności wyodrębnionego lokalu niemieszkalnego (nieruchomość lokalowa). Nieruchomość lokalowa Nr 1 zlokalizowana jest w centralnej części miasta, w budynku mieszkalno-usługowym. Na działce występują trzy budynki mies...

Bartoszyce (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

1 030 000 PLN (2 299 zł/m2)

11
-
448 m2
-
15758486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25322583 15758486 * Olecko 9700m2 - nieruchomość komercyjna *Zapraszam do zapoznania się z ofertą zabudowanej nieruchomości o łącznej powierzchni 9 700 m2. Nieruchomość znajduje się w mieście powiatowym Olecko, w województwie Warmińsko-Mazurskim.Wszystkie budynki, któ...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

7 450 000 PLN (2 791 zł/m2)

11
-
2669 m2
1970
15893528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ostróda Grunwaldzka 19 - lokal użytkowy Nr 1 27913520 15893528 Lokal Nr 1 w Ostródzie przy ul. Grunwaldzkiej 19, w budynku wolnostojącym, posadowionym na działce 109 o pow. 547 m2, wykonanym z cegły, przed rokiem 1939, ocieplony, udział 12 do części wspólnych budynku i gruntu.Wyodrębniony lokal Nr 1, dwupoziomow...

Ostróda, ul. Grunwaldzka 19

799 000 PLN (4 626 zł/m2)

10
-
172.73 m2
-
15860748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27183915 15860748 Na sprzedaż restauracja z pełnym wyposażeniem położona przy głównej ulicy w Rucianem-Nidzie jednej z najbardziej znanych mazurskich miejscowości, którą każdego roku odwiedzają tysiące turystów. Obiekt znajduje się w strategicznym punkcie przy rondzi...

Ruciane-Nida (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ruciane-Nida)

1 499 000 PLN (7 571 zł/m2)

2
1
198 m2
2000
15688404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 23987217 15688404 Szukasz miejsca z duszą i potencjałem na dochodowy biznes? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż budynek położony w samym sercu Dobrego Miasta z bogatą historią gastronomiczną, czekający na nowego właściciela z wizją.Lokalizacja, która przy...

Dobre Miasto (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dobre Miasto)

1 590 000 PLN (3 786 zł/m2)

2
-
420 m2
2002
15662322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23496743 15662322 Wyjątkowa Oferta! Lokal Usługowy z Ogromnym Potencjałem przy Ul. 1 Maja w OlsztynieSzukasz idealnego miejsca dla swojego biznesu w samym sercu Olsztyna? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 62,42 ...

Olsztyn (Śródmieście) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

730 000 PLN (11 774 zł/m2)

11
-
62 m2
2014
15889133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27845295 15889133 NA SPRZEDAŻ Lokal usługowo-handlowy o pow. 104,8 m2 ul. Żeglarska 7 Lokal zlokalizowany na parterze budynku przy Pasażu Portowym prowadzącym do jeziora Niegocin i Plaży Miejskiej. Lokal jednokondygnacyjny składający się z sali sprze...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

850 000 PLN (8 173 zł/m2)

11
-
104 m2
2010
14881415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 3889901 14881415 Funkcjonująca ELEKTROWNIA WODNA nad rozlewiskiem rzeki Elma. Na sprzedaż 60% udziałów w Spółce, której własnością są nieruchomości gruntowe, o łącznej powierzchni - 7 ha 5704 m2 zabudowane funkcjonującą MAŁĄ ELEKTROWNIĄ WODNĄ.Obiekt znajduje się 400 ...

Koniewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Lidzbark Warmiński)

1 890 000 PLN (4 047 zł/m2)

11
-
467 m2
2000
15882087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27657161 15882087 Obiekt tani w utrzymaniu, przewidywalny kosztowo i przygotowany technologicznie do prowadzenia nowoczesnej działalności gospodarczej. Położony przy ul. Masztowej 1 w Olsztynie łączy doskonałą lokalizację z szybkim dojazdem do centrum i obwodnicy oraz...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

3 070 000 PLN (8 365 zł/m2)

8
-
367 m2
2003
15891101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gabinet 27886519 15891101 Obiekt z prosperującą nowoczesną kliniką, po modernizacji, trzy kondygnacje plus piwnica, z windą, w doskonałym położeniu w Giżycku, na działce z wygodnym parkingiem. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza możliwość zmiany sposobu u...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

5 590 000 PLN (10 370 zł/m2)

1
-
539.03 m2
-