• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Mieszkania na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 572

15886019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27746320 15886019 OSTATNI APARTAMENT! Bezczynszowe mieszkanie z 4 pokojami  Olsztyn, Gutkowo ul. OleńkiSzukają Państwo spokoju, nowoczesnej architektury i przestrzeni dla swojej rodziny? Zapraszamy  do zapoznania się z ofertą ostatniego dostępnego lokalu w kameralnej...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

599 000 PLN (7 488 zł/m2)

4
1
80 m2
2026
15694172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24077619 15694172 Przestronne Mieszkanie z Potencjałem w Sercu OlsztynaPrezentujemy na sprzedaż przestronne, 64-metrowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w urokliwej kamienicy przy ulicy Sarnowskiego w samym centrum Olsztyna.Doskonała LokalizacjaLokalizacja nier...

Olsztyn (Śródmieście) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

580 000 PLN (9 508 zł/m2)

4
1
61 m2
1970
15877628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27574813 15877628 NA SPRZEDAŻ Mieszkanie bezczynszowe o pow. 74,33m2 wraz z podwójnym garażem Giżycko ul. Bohaterów Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny położony na parterze w budynku 4 lokalowym. Do mieszkania przynależy piwnica o ...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

539 000 PLN (7 284 zł/m2)

3
-
74 m2
-
15890447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27877454 15890447 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem – Tolkmicko, ul. ŚwiętojańskaPowierzchnia 65,7 m², położone na drugim (ostatnim) piętrze niskiego budynku w samym sercu Tolkmicka. 700 metrów od plaży oraz bliskością portu i Zalewu Wiślanego...

Tolkmicko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Tolkmicko)

325 000 PLN (4 947 zł/m2)

4
-
65.7 m2
1978
15889397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27849849 15889397 Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 120 m2 dające bardzo duże możliwości aranżacyjne. 2 balkony, 2 łazienki, klimatyzacja, winda w budynku zapewnią komfort codziennego użytkowania. Mieszkanie położone w Olsztynie przy ul. Niepodległości, blisko Parku Cent...

Olsztyn (Kościuszki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 229 000 PLN (9 548 zł/m2)

6
2
128.72 m2
2019
15876056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27527572 15876056 Przestronne, nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, położone w bardzo atrakcyjnej i popularnej lokalizacji przy ul. Leśnej, w pobliżu jez. Długiego, Lasu Miejskiego. Blisko centrum Olsztyna. Apartamentowiec z windą, dwie piwnice, miejsce...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 495 000 PLN (13 509 zł/m2)

4
3
110.67 m2
2017
15872927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27506732 15872927 Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,8 m2 z piwnicą i miejscem postojowym.Idealna propozycja dla rodziny bądź inwestora pod wynajem. LOKALIZACJA:Nieruchomość położona w Mrągowie przy ul. Wojska Polskiego.W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usłu...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

419 000 PLN (6 466 zł/m2)

3
1
64.8 m2
1960
15872594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27498485 15872594 Atrakcyjny apartament usytuowany w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - centrum Mikołajek, zaledwie 50 m od brzegu jeziora Mikołajskiego. Na powierzchni 55 m2 znajdziemy pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienkę, wydzieloną sypialnię. Z okien widok na...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

775 000 PLN (14 091 zł/m2)

1
1
55 m2
2000
15869753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27408258 15869753 Klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w kamienicy na Olsztyńskim Zatorzu - Jagiellońska 29.Nieruchomość z potencjałem dla ludzi ceniących przestrzeń, bliskość centrum, a także doceniających urok kamienic.Obejrzyj WIRTUALNY SPACER:https:sb360...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

475 000 PLN (4 630 zł/m2)

3
1
102.6 m2
1900
15866342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27318302 15866342 Nowoczesny apartament w pełni wykończony, gotowy do użytkowania, ze sporym tarasem i pięknym widokiem na las. Idealne miejsce do własnego wypoczynku w mazurskiej spokojnej miejscowości, ale także inwestycyjnie z możliwością zarabiania na najmie - z ...

Karwica (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ruciane-Nida)

465 000 PLN (16 928 zł/m2)

1
-
27.47 m2
2024
15861516 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27207465 15861516 Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 67,39 m2 położone na 3 piętrze nowoczesnego budynku Lake Park Residence w Mikołajkach, przy Alei Spacerowej 14, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Mikołajskiego i promenady. Mieszkanie ma funkcjonalny układ z p...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

1 050 000 PLN (15 581 zł/m2)

4
1
67.39 m2
2022
15852458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27033055 15852458 Przestronne, wysokie 3 pokojowe mieszkanie o pow. 71 m2 na parterze w kamienicy przy Akademii Policji w Szczytnie. Ze względu na położenie idealnie nadaje się inwestycyjnie pod wynajem, ale również na własne cele - dla pary, rodziny. Mieszkanie zapew...

Szczytno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Szczytno)

299 000 PLN (4 229 zł/m2)

3
1
70.7 m2
1929