• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Domy na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 577

15780102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25797036 15780102 Luksus w rytmie natury - Twoje prywatne siedlisko na Wzgórzach Dylewskich. Tu czas płynie wolniej. Poranna kawa smakuje inaczej, a ciszę przerywa jedynie śpiew ptaków. Z tarasu roztacza się widok na falujące wzg&oa...

Glaznoty (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

2 650 000 PLN (156 zł/m2)

4
4
17021 m2
2007
15848117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26933013 15848117 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o wysokim standardzie łącząca funkcję komfortowego domu z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej lokalizacji ,tuż przy jeziorze ,zapewniająca ciszę ,komfort i doskonałe warunki odpoczynku...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

830 000 PLN (1 581 zł/m2)

12
8
525 m2
2015
15733534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24804216 15733534 Z ogromną przyjemnością prezentujemy przepiękny dom położony w sercu Mazur tuż nad jeziorem Duś, na przestronnej działce o powierzchni 2906 m², otoczonej terenem parku krajobrazowego w obszarze Natura 2000. Wskazany obszar daje gwarancję...

Wojnowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ruciane-Nida)

1 999 900 PLN (5 128 zł/m2)

7
4
390 m2
2025
15853342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na Mazurach 27047838 15853342 Good Life Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w samym sercu mazurskich jezior i lasów!Miejscowość Stare Juchy, położona niedaleko Ełku, to idealne miejsce dla osób poszukujących ciszy, spokoju i bliskości natury, a je...

Stare Juchy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stare Juchy)

1 100 000 PLN (6 587 zł/m2)

7
3
167 m2
1930
15666101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23584668 15666101 Dom wolnostojący w malowniczym miejscu - Szczecinki, powiat oleckiSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w urokliwej, spokojnej miejscowości Szczecinki, w powiecie oleckim – idealne miejsce dla osób ...

Szczecinki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

190 000 PLN (1 267 zł/m2)

2
-
150 m2
2010
15878944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27602833 15878944 SIEDLISKO 8600 m² DOM Z DUSZĄ PUSZCZA BORECKA NATURA 2000Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko o powierzchni 8600 m² z klimatycznym, odrestaurowanym domem o powierzchni 196,3 m², położone w miejscowości Rogojny, w sercu Puszczy Boreckiej. Nieruchomość z...

Rogojny (Warmińsko-Mazurskie, gm. Świętajno)

890 000 PLN (4 541 zł/m2)

3
2
196 m2
1920
15866102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM W SOSNACH 27311608 15866102 DOM W SOSNACH - wyjątkowe siedlisko w sercu Mazur, w otulinie Puszczy PiskiejJeśli marzysz o miejscu, gdzie poranki pachną lasem, a ciszę przerywa jedynie śpiew ptaków i szum sosen — ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie.Na sprzedaż wyjątkowy dom p...

Świętajno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Świętajno)

869 000 PLN (4 994 zł/m2)

5
1
174 m2
2024
15863661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom nad jeziorem 27254046 15863661 Prezentujemy nowo wybudowany dom w malowniczo położnej miejscowości Jabłonka nad jeziorem Omulew. Działka ma powierzchnię 3532 m2. Dom idealny dla rodziny bądź pod wynajem. Na parterze jest przestronny salon z kuchnią, dwie sypialnie, łazienka. Na pi...

Jabłonka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

740 000 PLN (3 874 zł/m2)

7
2
191 m2
2024
15761024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom nad jeziorem Mielno 25370528 15761024 Zastanawiasz się, gdzie spędzać leniwe letnie dni? Przedstawiamy Ci wyjątkową ofertę - nowoczesny dom z widokiem na jezioro Mielno! ✨ Wyjątkowa lokalizacja i przestrzeń. Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie, podziwiając piękno natury.  Będziesz mó...

Jadamowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztynek)

9 200 000 PLN (22 829 zł/m2)

7
2
403 m2
2020
15731453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24794941 15731453 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedamy wolnostojący dom jednorodzinny na dużej działce 1,5ha wraz z dwoma całorocznymi domkami (każdy 35m² powierzchni zabudowy).Możliwość podziału działki i zakupu np 1ha dzialki + staw + 2 domki = 1 3...

Pozezdrze (Harsz) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pozezdrze)

1 880 000 PLN (9 400 zł/m2)

8
-
200 m2
2012
15718654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z 2 lokalami - centrum, Działdowo 24553492 15718654 Dom mieszkalno-usługowy w centrum Działdowa - idealny pod inwestycję i do zamieszkania!Lokalizacja - centrum DziałdowaNieruchomość położona jest w ścisłym centrum Działdowa, w strefie śródmiejskiej miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie rynku starego mia...

Działdowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Działdowo)

880 000 PLN (2 885 zł/m2)

4
2
305 m2
1998
15392573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17541161 15392573 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam bezpośrednio.Urocza całoroczna nieruchomość położona w sercu malowniczej Warmii i Mazur dla osób ceniących sobie kontakt z przyrodą i spokój od miejskiego zgiełku a jednocześnie bliskość do miejsk...

Purda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Purda)

1 120 000 PLN (7 089 zł/m2)

4
-
158 m2
2008