sprzedaż • działka • budowlana


warmińsko-mazurskie • Szałkowo


130 000 PLN
30 394 €
25 668 £
33 719 $
  • 1 575
83 zł
19 €
16 £
21 $
za m²

rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1575 m2.

Działka o numerze 91/18 położona jest w miejscowości Szałkowo k. Iławy. Prowadzi do niej droga utwardzona.
Nieruchomość jest uzbrojona, istnieje możliwość wykonania przyłącza energetycznego ze słupa niskiego napięcia znajdującego się w drodze, przyłącza wodno- kanalizacyjnego, gazowego oraz telefonicznego.( wszystkie uzgodnienia są w projekcie)

Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczony został w nim pod zabudowę mieszkaniową, jednorodzinną, wolnostojącą.
Usytuowanie działki docenią osoby dla których istotny jest spokój i bliskość natury. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się nieliczne zabudowania mieszkalne. Znakomite położenie, bliskość jeziora, lasów oraz niewielka odległość od miasta Iława sprawia że jest to idealne miejsce na wymarzony dom.

Dla działki zostało wydane pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego, wolnostojącego, dwukondygnacyjnego wraz z infrastrukturą techniczną według projektu "Murator C228 Dom Wykonany" z adaptacją poddasza użytkowego.
Zgodnie z projektem powierzchnia użytkowa domu to 183,71 m2 na którą składa się salon, cztery sypialnie, kuchnia, hol, łazienka, toaleta, kotłownia, garaż oraz poddasze użytkowe o powierzchni 72 m2 do dowolnej adaptacji.

Jest to idealna opcja dla osób, które nie chcą przechodzić przez cały proces planowania i zbierania dokumentacji. Od razu po zakupie można rozpoczynać budowę.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń i umów się na prezentację.

Michał Wytrążek
tel.: 608 680 718
freedom nieruchomości Iława
Zapraszam do naszej placówki w Iławie ul. Jana III Sobieskiego 16 B,
Szukasz NOWEJ nieruchomości, a jeszcze nie sprzedałeś starej? Możemy Ci w tym szybko i sprawnie pomóc! Zapytaj doradcę albo wejdź na stronę nanowe[kropka]pl


"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."  • powierzchnia: 1575 m2
  • powierzchnia działki: 1575 m2
  • ogrodzenie: nie ogrodzona

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek