sprzedaż • lokal komercyjny • lokal usługowy


warmińsko-mazurskie • Elbląg • Zacisze


186 500 PLN
43 091 €
38 480 £
49 934 $
  • 42
4 440 zł
1 026 €
916 £
1 189 $
za m²

1 pomieszczenie • rynek wtórny • Rok budowy: 2016

Dodaj do schowka    Kontakt

Oferujemy lokal użytkowy wybudowany w 2016 roku, położony w centrum Elbląga w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji w mieście. Ul. Zacisze położona jest w ścisłym centrum miasta odległości zaledwie kilkuset metrów od Starego Miasta oraz Urzędu Miejskiego, sądu, placówek handlowych. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się miasteczko handlowe. Z tyłu za budynkiem znajduje się parking dla użytkowników nieruchomości. Po modernizacji budynek przy ul. Zacisze jest jednym z najładniejszych budynków usługowych w mieście.

Lokal położony na parterze budynku w pełni wykończony i przygotowany do prowadzenia dowolnej działalności wraz z wykończonym zapleczem sanitarnym.

Nieruchomość posiada 4 witryny okienne wraz z roletami antywłamaniowymi oraz czujkami przeciwwłamaniowymi. W ten sam sposób zabezpieczone są drzwi wejściowe.

W lokalu zamontowana jest instalacja alarmowa, kamery oraz czujniki ruchu. Dla dodatkowego zabezpieczenia właściciel zamontował dodatkową kamerę zewnętrzną.

Wszystkie media rozliczane na podstawie liczników. Do lokal prowadzą wejścia od strony ul. Zacisze, od strony targowiska i od strony parkingu.

Dobrze funkcjonująca wspólnota mieszkaniowa. Opłaty stałe za lokal wynoszą około 200 złotych. Na parterze budynku znajdują się punkty handlowo - usługowe, na piętrze znajdują się lokale usługowe i biurowe w tym kancelaria prawna, biuro doradztwa kredytowego, gabinet stomatologiczny, gabinet kosmetyczny, oraz biura i przedstawicielstwa różnych firm.

Miejsca parkingowe dla klientów oraz użytkowników znajdują się przed i za budynkiem.

Cena lokalu netto wynosi 186,500 tyś zł.
Przy zakupie należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie biura nieruchomości w wysokości 1,23% brutto.

Jeśli jeszcze się zastanawiasz to nie warto czekać, zadzwoń i umów się na prezentację.
Dni pokazowe odbywają się po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Łukasz Wojtaś

Zapraszam również do odwiedzenia naszego biura w Elblągu, przy Alei Grunwaldzkiej 31.

Rozważasz kredytowanie nieruchomości? Zespół ekspertów NOTUS Finanse S.A. współpracujący z Freedom Nieruchomości porówna i dobierze finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.OGÓLNE WARUNKI:
Rynek: Wtórny; Przeznaczenie (lokal): Handlowo/Usługowe; Przeznaczenie dodatkowe (lokal): Biurowe; Cena: 186500 PLN; Mam klucze do nieruchomości; Powierzchnia: 42; Cena za m2: 4440.48 PLN; Dostępne od: 2017-08-10; Baner na nieruchomości;

OPIS BUDYNKU:
Stan budynku: Idealny; Rodzaj budynku: Budynek biurowy; Rok budowy: 2016; Liczba pięter: 3; Parking naziemny;

MEDIA:
Prąd; Woda; Ciepła woda: Wodociąg miejski; Rodzaj ogrzewania: CO miejskie; Rodzaj kanalizacji: Miejska;

BEZPIECZEŃSTWO:
Kontrola dostępu; Ochrona; Monitoring; Alarm; Rolety;

STANDARD POWIERZCHNI:
Rodzaj wejścia: Z ulicy; Drzwi wejściowe: Przeciwwłamaniowe; Podwieszane sufity; Witryna; Powierzchnia witryny: 8; Przystosowane dla niepełnosprawnych;

UDOGODNIENIA:
Internet; Telewizja kablowa; Telefon; Wentylacja wymuszona; Otwierane okna;

POMIESZCZENIA - POKOJE:
Open Space; Liczba pokoi: 1; Powierzchnie pomieszczeń: 42; Wysokość pomieszczeń (cm): 3; Możliwość podziału; Podłogi w pomieszczeniach: Płytki; Liczba oddzielnych toalet: 1;

GARAŻE - MIEJSCA PARKINGOWE:
Liczba miejsc parkingowych naziemnych: 20; Cena za parking naziemny (miejsce): PLN; Cena za parking podziemny (miejsce): PLN;

OTOCZENIE:
Odl. od centrum miasta [km]: 1; Typ ulicy/drogi: Lokalna; Komunikacja: Autobus, Tramwaj;

Szukasz NOWEJ nieruchomości, a jeszcze nie sprzedałeś starej? Możemy Ci w tym szybko i sprawnie pomóc! Zapytaj doradcę albo wejdź na stronę nanowe[kropka]pl


"Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

  • powierzchnia: 42 m2
  • piętro: parter
  • liczba pięter w budynku: 3 piętrowy
  • liczba pokoi: 1 pomieszczenie
  • rok budowy: 2016
  • ogrzewanie: miejskie

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek