• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: warmińsko-mazurskie

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15893459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27911385 15893459 Na sprzedaż: działka 958 m² – ul. Andersa 18A, Wałbrzych nr. działki 893Lokalizacjaul. Andersa 18A, Wałbrzychspokojna, zielona okolica blisko centrum miasta Parametry nieruchomościpowierzchnia: 958 m²cena: 159 000 zł działka pod zabudowę dwóch domów...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

159 000 PLN

-
-
958 m2
-
15893428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawne 3 pokoje po remoncie, oddzielna kuchnia 27911373 15893428 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 63,36 m2, piętro 510 z windą, w budynku z 1981 r. Bemowo Lotnisko.Po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia się. Idealne dla singlasingielki lub pary, także gotowiec inwestycyjny pod wynajem. Meble ruchome do uz...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

935 000 PLN (14 385 zł/m2)

3
-
65 m2
1981
15893434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27911302 15893434 Twoje miejsce z własnym lasem - to idealna propozycja dla osób, które pragną uciec od miejskiego zgiełku i cieszyć się swobodą wypoczynku na własnym, zielonym terenie. Oferta skierowana jest do miłośników natury, ceniących sobie intymność i możliwość...

Zatory (Nowe borsuki) (Mazowieckie, gm. Zatory)

590 000 PLN (85 zł/m2)

-
-
6978 m2
-
15893449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27911262 15893449 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Modlińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2022 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35,45m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (18 307 zł/m2)

2
-
35.45 m2
2022
15893445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27911260 15893445 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Książkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31 m2 składa się z:- pokój dzienny ok 17,5 m2,- wydz...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

464 000 PLN (14 968 zł/m2)

1
1
31 m2
2000
15893450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27911256 15893450 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Marcina KasprzakaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku.Rok budowy: 2022NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym i wyjś...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 400 000 PLN (22 222 zł/m2)

2
1
63 m2
2022
15893443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27911255 15893443 O G Ł O S Z E N I E Działając zgodnie z art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2026 r. poz. 399) i § 13 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w spr...

Domaszowice (Nowa wieś) (Opolskie, gm. Domaszowice)

126 000 PLN

-
-
5200 m2
-
15893442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27911249 15893442 Świetnie zlokalizowana kawalerka - idealna jako pierwsze mieszkanie lub jako mieszkanie inwestycyjne. W pobliżu PUM, co generuje pewnego najemecę.Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.Mieszkanie położone jest na 5 piętrze ocieplonego bloku z 1996...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

349 000 PLN (9 641 zł/m2)

1
-
36.2 m2
1996
15893303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27906810 15893303 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z pełną własnością, położone na 1. piętrze zadbanego budynku z windą, w doskonałej lokalizacji – w samym centrum Szczecina, tuż przy Parku Kasprowicza. To idealna propozycja dla osób, które chcą korzystać z uroków ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

569 900 PLN (9 630 zł/m2)

2
1
59.18 m2
2007
15891082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27885902 15891082 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem położonym przy ul. Kakowskiego - w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części warszawskiego Gocławia, tuż przy Parku nad Balatonem. Bezpośrednie sąsiedztwo parku, kameralna zabudow...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (14 333 zł/m2)

2
-
60 m2
2001
15890477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment w Bobrowcu I 129 m2 I działka 323 m2 27877731 15890477 Cena: 1 145 000 zł SPRZEDAŻ 129 m² BOBROWIEC GMINA PIASECZNO DOSTĘPNY OD ZARAZ!!!BEZ PCC I BEZ PROWIZJI AGENCJIPrzedmiotem sprzedaży jest segment o powierzchni użytkowej 129 m², z garażem oraz dodatkowymi miejscami parkingowymi przed budynkiem. D...

Bobrowiec (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 145 000 PLN (8 876 zł/m2)

4
2
129 m2
2025
15889260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący, 136m2, 4 pokoje, Piskórka 27846239 15889260 1 070 000 zł DOM WOLNOSTOJĄCY 136,8 m2 4 POKOJE DZIAŁKA 1000 M2 PISKÓRKA I GM. PRAŻMÓWBEZ PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERAKUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA AGENCJINowa inwestycja w przepięknym miejscu, tuż przy lesie.Dom parterowy z poddaszem ...

Piskórka (Mazowieckie, gm. Prażmów)

1 070 000 PLN (7 868 zł/m2)

4
1
136 m2
2026