• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: warmińsko-mazurskie

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15893666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915775 15893666 Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 85m2 na 1 piętrze w 3 piętrowej pięknej kamienicy w centrum w pobliżu Parku Żeromskiego. Lokal jest w stanie dobrym, do ewentualnego odświeżenia, był w ostatnich latach gruntownie remontowany. Mieszkanie pierwotnie...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

750 000 PLN (8 824 zł/m2)

3
-
85 m2
1910
15881163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje 59,2 m² z widokiem na morze Przymorze 27625021 15881163 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 ,2 m², położone na 12 piętrze prestiżowego osiedla Horyzont przy ul. Obrońców Wybrzeża w Gdańsku.Panoramiczn...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 550 000 PLN (26 271 zł/m2)

3
1
59 m2
2007
15771965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25597452 15771965 Lokalizacja: Chrzanów , Grodzisk Mazowiecki, 3.5km od wjazdu na autostradę A2. Dojazd drogami publicznymi z dopuszczonym ruchem samochodów ciężarowych. W sąsiedztwie hale produkcyjno-magazynowe.Powierzchnie:Powierzchnia działki: 2 381m2Budynek: Maga...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

7 380 000 PLN (7 893 zł/m2)

1
-
935 m2
2025
15723818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24640050 15723818 Sprzedam dom po kapitalnym remoncie w cichej okolicy nie daleko centrum Milanówka,blisko szkoły,boiska ,sklepów Netto,Biedronka,Aldi,bazarku.Dom usytuowany na działce bardzo zadbanej 900m2,wielkości 145m2 ,pięć pokoji,większości parterowy tylko sypia...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 800 000 PLN (12 000 zł/m2)

5
2
150 m2
2000
15614831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22505403 15614831 Sprzedam ładną działkę budowlano-usługową 5390m2 w bardzo dobrej lokalizacji okolice ulicy łopuszańskiej pod budowę domów jednorodzinnych,biura z magazynem itp.na działce znajduje sie dom ocieplony możliwośc rozbudowy blisko kolejka WKD Salomea jeden...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 085 000 PLN

-
-
5390 m2
-
15886793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27766941 15886793 Duża przestrzeń do własnej aranżacji 120 m2 Pieńsk Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem o powierzchni ok. 120 m2, położona na działce o powierzchni 234 m2 w spokojnej części Pieńska. Budynek był dotychczas wykorzystywany na cele usługow...

Pieńsk (Dolnośląskie, gm. Pieńsk)

283 000 PLN

-
-
234 m2
-
15631231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22867504 15631231 Na sprzedaż połowa bliźniaka w Zgorzelcu - przestronne mieszkanie z dużym potencjałem. NOWA NIŻSZA CENA! 699 000 zł 215,40 m2 powierzchni całkowitej 128,10 m2 mieszkalnej 87,30 m2 przynależnej Przestrzeń, komfort i niezależność - jak w domu! N...

Zgorzelec (Ujazd) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

699 000 PLN (5 461 zł/m2)

4
1
128 m2
-
15606422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22326432 15606422 Działka budowlana na sprzedaż, ścisłe centrum miasta, 380 m2 Na sprzedaż działka budowlana położona w ścisłym centrum miasta, na terenie oznaczonym symbolem MS-3. Lokalizacja gwarantuje doskonałą ekspozycję, a także pełny dostęp do infrastruktury mi...

Żagań (Lubuskie, gm. Żagań)

499 000 PLN

-
-
380 m2
-
15606423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22326431 15606423 Działka budowlana na sprzedaż w ścisłym centrum miasta Żaganiu o powierzchni 491 m2 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 491 m2, położona w ścisłym centrum Żagania, tuż przy rynku. Lokalizacja gwarantuje doskonałą ekspozycję oraz do...

Żagań (Lubuskie, gm. Żagań)

599 000 PLN

-
-
491 m2
-
15513822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 20209475 15513822 Na sprzedaż prawo własności do niezabudowanej działki gruntu o pow. 2.2820ha położonej w w miejscowości Trójca, gmina Zgorzelec, powiat zgorzelecki,, woj. dolnoślaskie. Działka położona jest przy drodze głównej Zgorzelec- Bolesławiec-Wrocław. Teren ...

Trójca (Trójca) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

1 372 740 PLN

-
-
22820 m2
-
14852415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3411925 14852415 NOWA OFERTA Na sprzedaż nieruchomości gruntowe stanowiące działkę o charakterze przemysłowym, usługowym, produkcyjnym, w części mieszkaniowym o łącznej powierzchni 21.019 m2 położoną w Zgorzelcu przy ul. Fabrycznej. Atrakcyjny teren pod inwestycję, ...