• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: warmińsko-mazurskie

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15893713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27917534 15893713 Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego – nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę miejską. Idealne miejsce do inwestycji w mieszk...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

670 891 PLN (23 134 zł/m2)

1
1
29 m2
2027
15893709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27917533 15893709 Mieszkanie duże, rozkładowe, 3 pokojowe o powierzchni 52,06m2 z balkonem w bloku z windą na Żernikach dzielnica Fabryczna we Wrocławiu w okolicy ulicy Starachowickiej. Mieszkanie ma pow. 52,06m2 znajduje się na 2 piętrze ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

639 524 PLN (12 299 zł/m2)

3
1
52 m2
2026
15893718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27917528 15893718 Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,50m2 + balkon 6,38m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu z windą na Kleczkowie w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie z centrum Wrocławia. Mieszkanie s...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

505 739 PLN (16 858 zł/m2)

1
1
30 m2
2026
15893712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27917526 15893712 Apartament o pow. 107,79m2 z balkonem 23,82m2 znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu z windą i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 33,34m2 z wyjściem na balkon o pow. 23,82m2 z niepowtarzalny...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 932 820 PLN (18 064 zł/m2)

5
1
107 m2
2026
15893711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27917518 15893711 Duże, przestronne mieszkanie realizowane w zabudowie szeregowej - całe 1 piętro, w szeregu środkowym! Mieszkanie dwustronne, przeciwległe z 5 pokojami, 2 łazienkami, a nawet 2 aneksami kuchennymi o łącznej powierzchnie 97,48m2 i aż 3 balkon...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 187 197 PLN (12 239 zł/m2)

5
2
97 m2
2025
15881606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27641297 15881606 TYLKO U NAS – przestronne 3-pokojowe mieszkanie – Powstańców Wielkopolskich!Prezentujemy dostępne wyłącznie w naszej ofercie rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie własnościowe o komfortowej powierzchni 64,1m2, leżące na parterze wieżowca, usytuowanego w s...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

385 000 PLN (6 016 zł/m2)

3
1
64 m2
-
15867879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27355113 15867879 Efektownie zaaranżowane 2-pokojowe mieszkanie z loggią – ul. Zgoda!Przedstawiamy prześliczne, urządzone w bardzo dobrym standardzie dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na czwartym piętrze w bloku, umiejscowionym na zacisznym koszalińskim osiedlu, ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

355 000 PLN (8 256 zł/m2)

2
1
43 m2
-
15867878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27355112 15867878 Jasne, ustawne, ciepłe 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji – Sikorskiego!Prezentujemy TYLKO U NAS ! Spółdzielcze własnościowe trzypokojowe mieszkanie z loggią, położone na trzecim piętrze bloku, usytuowanego w północnej części Koszalina, prz...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

369 000 PLN (7 380 zł/m2)

3
1
50 m2
-
15850618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26999970 15850618 Działka nad morzem koło Mrzeżyna – Roby - woj. zachodniopomorskie, powiat Gryfice, gmina TrzebiatówWyłącznie w naszej ofercie !!!Oferujemy Państwu ogrodzoną działkę nr 1464 o powierzchni 1245m2 w kształcie kwadratu, o płaskim ukształtowaniu, w sąsied...

Roby (Zachodniopomorskie, gm. Trzebiatów)

240 000 PLN (193 zł/m2)

-
-
1245 m2
-
15747776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25098918 15747776 Bez prowizji od kupującegoBez podatku PCCDomy odebrane Pompa ciepła w cenie Kilka domów w cenie 949.000 PLN.Regularna cena 985.000 PLN. Marzysz o własnym domu na łonie natury, a jednocześnie chcesz mieć 3 minuty do sklepu, przedszkola, szkoły i łatwy...

Wieliszew (Skrzeszew) (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

949 000 PLN (5 822 zł/m2)

4
1
163 m2
2024
15743308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25006541 15743308 4-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem – ul. Kupiecka.Przedstawiamy wyjątkową ofertę – rozległe i przestronne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni aż 94,2m2, ulokowane na pierwszym piętrze kameralnego budynku mieszkalnego , znajdującego się ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

279 000 PLN (2 968 zł/m2)

4
1
94 m2
-
15642440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23102367 15642440 Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie „z duszą” w świetnej lokalizacji – Zwycięstwa!Przedstawiamy niezwykle przestronne, wypełnione ciepłą atmosferą dwupokojowe mieszkanie, ulokowane na trzecim piętrze kamienicy, położonej w charakterystycznej części Kosza...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

369 000 PLN (5 507 zł/m2)

2
1
67 m2
-