• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 771

15768667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom pod Elblągiem z pięknym ogrodem i stawem 25548758 15768667 Luksus i spokój 2 km od Elbląga.Karczowiska Górne - przestronny dom z dużą działką, stawem i fotowoltaiką.Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość - przestronny, energooszczędny dom położony w miejscowości Karczowiska Górne, zaledwie kilka minut drogi od cen...

Karczowiska Górne (Warmińsko-Mazurskie, gm. Gronowo Elbląskie)

1 690 000 PLN (6 283 zł/m2)

6
2
269 m2
2010
15619017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22576029 15619017 Działka z domem do rozbiórki w centrum miasta – wyjątkowa okazja! Prezentuję na sprzedaż działkę w centrum Lidzbarka o powierzchni 330 m2 z bezpośrednim dostępem do rzeki. Na działce usytuowany jest stary dom z cegły do rozbiórki.Nieruchomość poło...

Lidzbark (Warmińsko-Mazurskie, gm. Lidzbark)

129 000 PLN (391 zł/m2)

2
1
330 m2
1900
15727903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24727519 15727903 Masz dość widoku sąsiada z balkonu wprost na Twój balkon? W Półwsi zapomnisz o takich atrakcjach! Na sprzedaż dwie działki rolne z wydanymi warunkami zabudowy, położone w urokliwej wsi Półwieś, gmina Zalewo. Każda z nich ma odpowiednio 2000 m² i 203...

Półwieś (Warmińsko-Mazurskie, gm. Zalewo)

119 000 PLN

-
-
2038 m2
-
15676843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23782162 15676843 Na sprzedaż dwie piękne działki budowlane o powierzchni 1682 m², położone w urokliwej miejscowości Dębinka (gmina Miłomłyn, powiat ostródzki) - w trakcie realizacji warunki zabudowy na zabudowę jednorodzinną - dom o powierzchni 70 - 120 m2 na każdą z...

Dębinka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Miłomłyn)

95 000 PLN

-
-
1682 m2
-
15756276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 25248323 15756276 Mały, biały domek w Suszu łączy atmosferę sielskiego ogrodu z wygodą życia prawie w centrum miasta. Poranne spacery do jeziora czy parku, a potem kawa na balkonie, codzienny relaks staje się prosty i naturalny. Parter obejmuje jasny salon z kominkiem...

Susz (Warmińsko-Mazurskie, gm. Susz)

295 000 PLN (6 556 zł/m2)

2
1
45 m2
2020
15451346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18859437 15451346 W sercu Warmii i Mazur, w malowniczej Dębince (gmina Miłomłyn) czeka na Ciebie 6 sąsiadujących ze sobą działek o łącznej powierzchni 1,9571 ha. To nie tylko miejsce na letni odpoczynek, ale też plan na biznes: domki rekreacyjne, glampingi, siedlisko ...

Dębinka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Miłomłyn)

119 000 PLN

-
-
3070 m2
-
15450758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 18850569 15450758 Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Kwiry, zaledwie kilka minut od Iławy i około 600 metrów od jeziora Jeziorak. Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod za...

Wola Kamieńska (Kwiry) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

163 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15795610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26100211 15795610 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe w Szczytnie, położone na 4. piętrze zadbanego budynku przy ul. Lanca 6. Lokal przeszedł kompleksowy remont w 2024 roku, dzięki czemu nie wymaga żadnych nakładów finansowych — można wprowadz...

Szczytno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Szczytno)

415 000 PLN (5 479 zł/m2)

4
1
75.75 m2
-
15623762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22684004 15623762 Działka przeznaczona pod zabudowę domu jednorodzinnego lub letniskowego usytuowana w miejscowości Jerzwałd, gmina Zalewo. Jest to bardzo ciekawa propozycja dla osób ceniących spokój oraz piękno natury. Z dala od zgiełku miast, szumu samochodów. Tu pa...

Jerzwałd (Warmińsko-Mazurskie, gm. Zalewo)

189 000 PLN

-
-
4989 m2
-
15795090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26089686 15795090 Wyjątkowy dom z charakterem – jedyna taka oferta w regionie Prezentuję Państwu nieruchomość, która łączy niepowtarzalny klimat dawnych Prus Wschodnich z komfortem współczesnego życia. To propozycja dla osób, które szukają nie tylko domu, ale całej pr...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

1 830 000 PLN (12 441 zł/m2)

8
2
147.1 m2
2009
15795034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26087771 15795034 #Szukasz domu, w którym codziennie budzisz się otoczony ciszą i zielenią?#Domu, który nie tylko zachwyca swoją estetyką, ale również troszczy się o zdrowie Twojej rodziny ?#Właśnie taki jest dom szkieletowy z naturalnego drewna w Łynie, pow. nidzicki...

Łyna (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

820 000 PLN (8 705 zł/m2)

4
-
94.2 m2
2025
15795036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26088686 15795036 Marzysz o domu na łonie natury, gdzie codzienność płynie spokojniej, a otoczenie sprzyja odpoczynkowi? Ta działka spełni oczekiwania osób poszukujących przestrzeni, prywatności i kontaktu z przyrodą.Nieruchomość o powierzchni 3 026 m² posiada wydane ...

Pupki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Jonkowo)

149 000 PLN

-
-
3026 m2
-