• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 772

15635250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22940147 15635250 Zapraszamy do zakupu urokliwego mieszkania (68,02 - w m2) zlokalizowanego w Ostródziew spokojnej okolicy, przy ulicy Racławickiej ,blisko centrum miasta. W obrębie osiedla zaplecze handlowo - usługowe, m.in. przedszkole, apteka i sklepy spożywcze.Mie...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

690 000 PLN (10 144 zł/m2)

3
2
68.02 m2
2010
15784710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25860636 15784710 Na sprzedaż oferuję komfortowy dom jednorodzinny położony w urokliwej części Pasłęka, przy spokojnej i kameralnej ulicy Kusocińskiego.Prezentowana nieruchomość znajduje się w zielonej, wyjątkowo spokojnej okolicy przy ul. Kusocińskiego w Pasłęku, w o...

Pasłęk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasłęk)

869 000 PLN (5 606 zł/m2)

4
2
155 m2
1980
15782512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25843873 15782512 Na sprzedaż oferuję przytulne, w pełni odnowione mieszkanie o powierzchni 37,3 m², położone w doskonale skomunikowanej części Elbląga, przy ul. Topolowej. To idealna propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnego lokum w spokojnej, a jednocześnie ś...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

267 000 PLN (7 158 zł/m2)

2
1
37.3 m2
1935
15610242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22404216 15610242 Luksusowe mieszkanie w sercu Elbląga – BulvarNa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 41,7 m², położone na 3. piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą przy ul. Bednarskiej 22. To doskonała propozycja zarówno dla osób szukających komfortowego...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

549 000 PLN (13 165 zł/m2)

2
1
41.7 m2
-
15633612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22898583 15633612 Na sprzedaż bądź wynajem budynki produkcyjno- magazynowe w woj. warmińsko-mazurskim!Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą obiektu produkcyjno- magazynowego w Działdowie przy ul. Lidzbarskiej.Dwa murowane budynki o pow. zabudowy ≈ 230 m² każ...

Działdowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Działdowo)

995 000 PLN (2 163 zł/m2)

1
-
460 m2
-
15714967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24476417 15714967 Lokal O z dużym ogródkiem 50 m², Greenfields Park, Olsztyn, ul. Antonowicza Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC!Cena 859000 zł brutto za segment z miejscem postojowym wraz z udziałem we współwłasności nieruchomości - stanowiącą ciąg komunikac...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

859 000 PLN (8 890 zł/m2)

4
1
96.63 m2
2025
15553469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21049748 15553469 Wyjątkowa nieruchomość w sercu Iławy czeka na nowego właściciela! Na sprzedaż oferujemy kompleks dwóch wież ciśnień, zlokalizowanych tuż obok dworca kolejowego. Ta nietuzinkowa oferta to połączenie bogatej historii, industrialnej architektury i ogrom...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

550 000 PLN (5 340 zł/m2)

6
-
103 m2
1915
15771086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25569648 15771086 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 71,5 m², położone w miejscowości Falknowo, w gminie Susz. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym bloku z 2020 roku i usytuowana jest na 2. piętrze z użytkowym poddaszem. Mieszkanie jest ...

Falknowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Susz)

335 000 PLN (4 685 zł/m2)

3
-
71.5 m2
2020
15790623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25971252 15790623 Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczej miejscowości Czechowo, zaledwie 12 minut jazdy samochodem od Elbląga (ok. 10 km). To idealne miejsce dla osób ceniących sobie ciszę, naturę i wygodny dostęp do miasta. Działka znajduje się w spoko...

Czechowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

125 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15790624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25971250 15790624 Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane na granicy Tolkmicka. Oferuję dużą, piękną i wyjątkowo ustawna działkę położoną na granicy malowniczego Tolkmicka. Nieruchomość ma płaską powierzchnię, co znacząco ułatwia jej zagospodarowanie i pozwala na sze...

Tolkmicko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Tolkmicko)

199 000 PLN

-
-
3010 m2
-
15698275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24147482 15698275 W centrum Ełku, przy ul. Wawelskiej 14, znajduje się dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,94 m², usytuowane na drugim piętrze kamienicy o niskiej zabudowie. Budynek ma tylko trzy piętra oraz użytkowe poddasze dostępne dla mieszkańców. Klatka schod...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

295 000 PLN (5 369 zł/m2)

2
1
54.94 m2
-
15707806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24326966 15707806 Powierzchnia: 78 m² - Liczba pokoi: 3 - Piętro: 1 - Stan: do remontu - Dwie piwnice - Miejsce postojowe - Ogródki za budynkiem - Ścisłe centrumMam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najpiękniejszych lokalizac...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

379 000 PLN (4 859 zł/m2)

2
1
78 m2
1938