• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 771

15499592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19920721 15499592 NA SPRZEDAŻ Budynek gospodarczy o pow. zabudowy 240m2 na terenie o pow. 1,0123m2 Stulichy gmina Węgorzewo Piękny budynek gospodarczy z czerwonej cegły doskonale nadający się do utworzenia gospodarstwa agroturystycznego zarówno z uwa...

Węgorzewo (Stulichy) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Węgorzewo)

425 000 PLN (850 zł/m2)

5
-
500 m2
-
15408618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17882230 15408618 NA SPRZEDAŻ Działka budowlana o pow. 3250m2 w okolicy jeziora Krzywa Kuta Jakunówko gmina Pozezdrze Działka budowlana częściowo zalesione, w sąsiedztwie dużych kompleków Lasów Państwowych i otulinie ...

Pozezdrze (Jakunówko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pozezdrze)

145 980 PLN

-
-
3250 m2
-
15306199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15332169 15306199 OSTOJA BOGACKO II Działka z możliwością zabudowy w sąsiedztwie jeziora Dejguny w otoczeniu lasu Ostoja Bogacko II obejmuje teren blisko 8 hektarów i składa się z 21 działek o powierzchni ponad 3000 m2 każda. Kształt części...

Bogacko (Bogacko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

155 000 PLN

-
-
3870 m2
-
15224110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13164991 15224110 NA SPRZEDAŻ Działka o pow. 5860m2 z linią brzegową jeziora Ublik Wielki Gmina Miłki Przedmiotem sprzedaży jest działka z linią brzegową jeziora Ublik Wilelki zlokalizowana w miejscowości Konopki Wielkie w Gminie Miłki. O...

Konopki Wielkie (Konopki wielkie) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Miłki)

690 000 PLN

-
-
5860 m2
-
15173327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 11661081 15173327 Na sprzedaż sześć działek budowlanych w okolicach Giżycka i jeziora Kruklin Pieczonki, gmina Giżycko Działki budowlane zlokalizowane na kolonii wsi, w spokojnej i malowniczej okolicy. W odległości ok. 3,43 km znajd...

Pieczonki (Pieczonki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

68 000 PLN

-
-
1575 m2
-
14640747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 154276 14640747 NA SPRZEDAŻ działka budowlana w Ostoja Pieczarki w sąsiedztwie Jeziora Dgał Wlk. i blisko jeziora Dargin na szlaku WJM Działka zlokalizowana w Ostaja Pieczarki nad jeziorem Dgał Wielki z dostępem do linii ene...

Pozezdrze (Pieczarki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pozezdrze)

116 375 PLN

-
-
1225 m2
-
14586042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 144943 14586042 OSTOJA BOGACKO II działki z możliwością zabudowy w sąsiedztwie jeziora Dejguny w otoczeniu lasu Oferta obejmuje teren blisko 8 hektarów i składa się z 21 działek o powierzchni ponad 3000 m2 każda. Kształt części działek pozwala na ewe...

Bogacko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

155 000 PLN

-
-
3870 m2
-
15872702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27499719 15872702 NOWE MIESZKANIA Giżycko - spokojna, dobrze skomunikowana dzielnica miasta ulica Koszarowa w pobliżu ulicy obwodowej oraz nowo powstającej największej w regionie „zatoki handlowej” ...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

408 564 PLN (9 728 zł/m2)

2
-
42 m2
2026
15869793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 27408984 15869793 NA SPRZEDAŻ Garaż o pow. 16 m2 Bystry gm. Giżycko Opis: Garaż murowany jednostanowiskowy w zabudowie szeregowej; Powierzchnia ok. 18m2; Brama garażowa: metalowa, dwuskrzydłowa, dodatkowo brama metalowa, dwuskrzydłowa, wewnętrzna z siatką; ...

Bystry (Bystry) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

49 000 PLN (3 063 zł/m2)

11
-
16 m2
-
15867042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27334066 15867042 Na sprzedaż działka o pow. 4 ha na uboczu wsi Kamionki, gmina Giżycko Malownicza działka w Kamionkach zlokalizowana w bliskim sąsiedztwie lasu i niedaleko szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Spokojna i malownicza okolica. Dz...

Kamionki (Kamionki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

240 000 PLN

-
-
40000 m2
-
15846427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26887367 15846427 NA SPRZEDAŻ Wyjątkowe mieszkanie o pow. 115,18m2 w zabytkowej kamienicy Giżycko ul. Kętrzyńskiego Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny w kamienicy położony przy w pobliżu centrum miasta i placu targowego w Giżycku przy ulicy Kętrzyńskie...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

560 000 PLN (4 870 zł/m2)

4
-
115 m2
-
15839662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26756945 15839662 NOWE MIESZKANIA Giżycko - spokojna, dobrze skomunikowana dzielnica miasta ulica Koszarowa w pobliżu ulicy obwodowej oraz nowo powstającej największej w regionie „zatoki handlowej” ...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

406 527 PLN (9 915 zł/m2)

2
-
41 m2
2026