• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 771

15812360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26488546 15812360 NOWE MIESZKANIA Giżycko - spokojna, dobrze skomunikowana dzielnica miasta ulica Koszarowa w pobliżu ulicy obwodowej oraz nowo powstającej największej w regionie „zatoki handlowej” ...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

455 858 PLN (8 938 zł/m2)

4
-
51 m2
2026
15795828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26107119 15795828 NA SPRZEDAŻ Teren o pow. 75,07ha Kolwiny, gmina Barciany powiat Kętrzyński Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość rolna niezabudowana składająca się z 1 działki geodezyjnej. Opis nieruchomości: ...

Barciany (Kolwiny) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Barciany)

3 000 000 PLN

-
-
750700 m2
-
15778691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25755594 15778691 Na sprzedaż cztery działki w okolicach jeziora Ryńskiego Wejdyki, gmina Kruklanki Przedmiotem sprzedaży jest kompleks czterech działek w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Wejdyki. Na sprzedaż cztery działki budowlane:...

Wejdyki (Wejdyki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ryn)

73 000 PLN

-
-
1323 m2
-
15744875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25047228 15744875 NA SPRZEDAŻ Urokliwy domek letniskowy zlokalizowany pomiędzy dwoma jeziora mi, ok. 250m od jeziora Brożówka i 500m od jeziora Gołdopiwo Brożówka gmina Kruklanki. Opis nieruchomości: Nieruchomość znajduje się w miej...

Kruklanki (Brożówka) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kruklanki)

325 000 PLN (13 542 zł/m2)

11
-
24 m2
-
15714801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24467713 15714801 NA SPRZEDAŻ Zabudowany teren inwestycyjny z własnym portem Węgorzewo ulica Reymonta Przedmiotem sprzedaży jest działka o pow. 1,1808ha obecnie zabudowana 2 budynkami oraz portem wewnętrznym o powierzchnie niespełna 0,5ha. Teren objęty Miejs...

Węgorzewo (Węgorzewo) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Węgorzewo)

3 570 000 PLN

-
-
11808 m2
-
15702376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24233633 15702376 NA SPRZEDAŻ Działka budowlana z udziałem w linii brzegowej jeziora Buwełno Marcinowa Wola, gmina Miłki Przedmiotem sprzedaży są działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy z udziałem w linii brzegowej jeziora Buwełno (projektowane włączenie ...

Miłki (Marcinowa wola) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Miłki)

450 000 PLN

-
-
3027 m2
-
15665994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 23584556 15665994 NA SPRZEDAŻ Dom letniskowy położony nad jeziorem Tajty (Szlak WJM) Wilkasy Zalesie ul. Tulipanowa gmina Giżycko Przedmiotem sprzedaży jest dom o charakterze letniskowym w pełni wyposażony gotowy do użytku, wypoczynku czy najmu. Nieruchomość...

Giżycko (Wilkasy) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

645 000 PLN (6 450 zł/m2)

3
-
100 m2
-
15506539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20084173 15506539 NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ MIESZKALNO-USŁUGOWA OSIEDLE „KAJKI” Nieruchomość o dużym potencjale składająca się z sześciu budynków o różnych funkcjach: dom mieszkalny, hala produkcyjna, dom mieszkalny...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

850 000 PLN (907 zł/m2)

12
-
937 m2
-
15493791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19795039 15493791 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA W GAJEWIE w gminie GIŻYCKO Działka położona jest w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich, w samym sercu Mazur na obrzeżach Giżycka co oznacza ją miejscem cichym i spokojnym, sprzyjającym wypoczynkowi na łonie natury. Powierzchnia...

Gajewo (Gajewo) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

159 000 PLN

-
-
1131 m2
-
15490612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19750891 15490612 NA SPRZEDAŻ Działki budowlane w pobliżu jeziora Rydzówka w miejscowości Węgielsztyn w gminie Węgorzewo Działka położona jest w malowniczej Krainie Tysiąca Jezior, w miejscu cichym i spokojnym, sprzyjającym wypoczynkowi na łonie natu...

Węgorzewo (Węgielsztyn) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Węgorzewo)

130 000 PLN

-
-
2672 m2
-
15439002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 18566991 15439002 Na sprzedaż działka budowlana o pow. 0,3135 ha w okolicy jeziora Niegocin obręb Bogaczewo, gmina Giżycko Wyjątkowa działka ze starodrzewem zlokalizowana na wzniesieniu z panoramicznym widokiem na okolice. Na działce znajdują...

Bogaczewo (Bogaczewo) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

230 000 PLN

-
-
3135 m2
-
15407943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17865723 15407943 NA SPRZEDAŻ Działki budowlane w otulinie lasu nad jeziorem Krzywa Kuta Jakunówko gmina Pozezdrze Działki budowlane częściowo zalesione, w sąsiedztwie Lasów Państwowych i otulinie Puszczy Boreckiej przy jeziorze K...