• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: warmińsko-mazurskie

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15893457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27911378 15893457 Długołękatarasx2domogródparkinghitokazja!Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom, jednorodzinny dwulokalowy w Długołęce 100,74m.Osobny wjazd, osobne dwa wejścia do domu.Dom znajduje się na parterze oraz piętrze.Dom z 2 dużymi balkonami (10,28m +9,04m ł...

Długołęka (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

679 000 PLN (6 789 zł/m2)

2
2
100.01 m2
1975
15893453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911375 15893453 Ok.Ołtaszyn3pokogródmiejscepostojowetarasPrezentujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 66 m2 z trzema pokojami, z przyległym ogródkiem oraz miejscem postojowym przed mieszkaniem.Możliwość wyboru nieruchomości na piętrze o powierzchni 72 m2 z trzema...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

739 000 PLN (11 197 zł/m2)

3
-
66 m2
2025
15893377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27910021 15893377 Dom jednorodzinny, wolnostojący, niepodpiwniczony o pow. 240 m2, działka ogrodzona 1365 m2.Rok budowy 2020, 5 pokoi, salon z aneksem, 2 łazienki, pomieszczenie gospodarcze.Dom w pełni wykończony i wyposażony. Wszystkie urządzenia i meble zostają w ce...

Jeszkowice (Dolnośląskie, gm. Czernica)

1 368 000 PLN (5 700 zł/m2)

6
2
240 m2
2020
15891258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27893201 15891258 Na sprzedaż działka budowlana położona w Chrząstawie Małej, ul. Wesoła, gmina CzernicaDziałka nr 5885 o powierzchni 1000 m2Media:prąd – w drodzegaz – w drodzewoda – od ul. RajskiejFront działki przy drodze gminnej o długości ok. 41 mObowiązujący MPZP...

Chrząstawa Mała (Dolnośląskie, gm. Czernica)

249 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15884063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27694179 15884063 Są mieszkania, które oglądasz… i są takie, w których zostajesz na dłużej przy oknie.To jest właśnie ten drugi przypadek. Na 10. piętrze, z balkonem, który otwiera przestrzeń i daje poczucie oddechu — bez zaglądania sąsiadom w okna. Widok robi klimat ...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

399 000 PLN (8 313 zł/m2)

2
1
48 m2
1976
15851819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27022377 15851819 Twoje gotowe mieszkanie w sercu Prądnika Białego - wprowadź się od zaraz! Kawalerka 30,9 m² z balkonem Prądnik Biały ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 580 000 zł Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,9 m&sup2...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

565 000 PLN (18 833 zł/m2)

1
-
30 m2
2014
15818953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26643755 15818953 12 bliźniaka w stanie deweloperskim w Pruszkowie ( Żbików ) Powierzchnia całkowita - 184m , garaż 19,1m. 3 sypialnie, salon, garderoba, 2 łazienki, kuchnia, spiżarnia. Budynek odebrany w 2012 roku.Działka 627m taras 25m, balkon ok 5m.Woda, prąd , gaz...

Pruszków (Żbików) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 449 000 PLN (8 782 zł/m2)

4
2
165 m2
2012
15772046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25600234 15772046 DREWNIANY DOM 9 POKOIDZIAŁKA 5576 m² WIDOK NA TATRYDURSZTYN, UL. DŁUGA 1Na sprzedaż przestronny, drewniany dom wolnostojący położony w malowniczym Dursztynie. Nieruchomość usytuowana na dużej, pięknie zagospodarowanej działce, która oferuje nie tyl...

Dursztyn (Małopolskie, gm. Nowy Targ)

1 390 000 PLN (4 964 zł/m2)

12
4
280 m2
2001
15893430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa funkcjonalne pokoje z ogródkiem 27911387 15893430 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Atuty:idealnie zlokalizowaneblisko linii tramwajowej oraz autobusowej2 km od morza funkcjonalne i ustawne idealne dla singla lub p...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

730 000 PLN (15 208 zł/m2)

2
-
48 m2
1979
15893438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27911246 15893438 Opis:Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w zabudowie szeregowej w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Szczecina — Gumieńce. Nieruchomość z 2020 roku, wykończona według projektu architekta wnętrz, gotowa do zamieszkania bez żadnych nakładów finanso...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 150 000 PLN (14 742 zł/m2)

4
-
78.01 m2
2020
15868014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe*Blisko Dworca PKP*Parter*Tczew*Młyńska 27361857 15868014 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Parter - Tczew, ul. Młynska 7Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w zadbanym, 3-kondygnacyjnym budynku mieszkalnym w Tczewie, przy ul. Młynskiej 7.Całkowita powierzchnia Nieruchomoś...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

293 000 PLN (5 980 zł/m2)

2
1
49 m2
1950
15867728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27350406 15867728 Budynek biurowo-magazynowy w spokojnej lokalizacji Kolumny kŁasku BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży budynek biurowo-magazynowy o łącznej powierzchni ok. 247 m.kw usytuowany w Kolumnie koło Łasku. Lokal jednopiętrowy w stanie og&am...

Łask (Kolumna) (Łódzkie, gm. Łask)

615 000 PLN (2 490 zł/m2)

11
-
247 m2
-