• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: warmińsko-mazurskie

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15893550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27913887 15893550 ZAKUP BEZ PROWIZJI i BEZ PCC !Nowa inwestycja, zamknięte osiedle segmentów w bardzo dobrej lokalizacji - WołominNowe Lipiny, w odległości zaledwie ok. 900 m od stacji PKP Wołomin Słoneczna. W bliskim sąsiedztwie osiedla (80 m) znajduje się supermarke...

Wołomin (Nowe lipiny) (Mazowieckie, gm. Wołomin)

890 000 PLN (7 542 zł/m2)

4
1
118 m2
2026
15891262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27893673 15891262 WYSOKA PARTYNICE OŁTASZYNDOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ, 5 POKOI, GARAŻ W BRYLE, POW. 110 M2, DZIAŁKA 300 M2Przedstawiam Państwu nowy bliźniak w przedłużenie Ołtaszyna OK UL. Ołtaszyńska Do sprzedania nowoczesna połówka bliźniaka o powierzchni 110 m² (w...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 450 000 PLN (12 083 zł/m2)

5
2
120 m2
2024
15891260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27893672 15891260 MNICHOWICE GMINA ŻÓRAWINA WROCŁAW DZIAŁKA BUDOWLANA NR 2617 POW. 1273 M2 i NR 2614 POW. 989 M2Działki położone wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej, na obrzeżach miejscowości, z dogodnym dojazdem do Wrocławia jak również do autostrady A4.Działki...

Mnichowice (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

407 360 PLN

-
-
1273 m2
-
15891255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27893197 15891255 Dom Lux Premium 5 pokoi GARAŻ - OkazjaDom 5-pokojowy o powierzchni 156 m² znajdujący się na działce o powierzchni całkowitej 204 m² Karwiany, okolica ul. BananowejParter:Salon 35 m² z wyjściem na ogród z tarasem 45 m²,Łazienka 4 m²,Pomieszczenie gosp...

Karwiany (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

1 299 900 PLN (7 222 zł/m2)

5
-
180 m2
2014
15891257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27893189 15891257 Przedstawiam wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Kiełczowie – idealny dla rodziny szukającej przestrzeni, komfortu i niskich kosztów utrzymania.Dostępny od 1 sierpnia.Najważniejsze atuty nieruchomości:pełny bliźniak – niezależny budynek ...

Kiełczów (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

1 595 500 PLN (10 943 zł/m2)

5
2
145.8 m2
2009
15891218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27890889 15891218 Wrocław Marszowice Bliźniak 160m2 Lux2020!Na sprzedaż komfortowy, przestronny i ładnie urządzony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej blisko 160m², położony w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części Wrocławia – Marszowice.To...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 590 000 PLN (9 938 zł/m2)

5
2
160 m2
2020
15891159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27889983 15891159 2-pokojowe mieszkanie po remoncie Okazja ! Ołbin przy Parku Tołpy Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 41,7 m², położone na 3. piętrze zadbanej kamienicy na Ołbinie we Wrocławiu – w bezpośrednim sąsiedztwie zielonego i spokoj...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

594 990 PLN (13 869 zł/m2)

2
1
42.9 m2
1950
15891164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27889979 15891164 wyremontowane pod klucz -niska cena !!! -Okazja-Stabłowice-2pok.Po generalnym remoncie!!!!Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m2 (salon z aneksem kuchennym, łazienka , przedpokój + antresola - sypialnia z garde...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

287 000 PLN (7 994 zł/m2)

2
1
35.9 m2
1930
15891160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27889975 15891160 Ok Lesnica Piekny Dom 4 pok LuxTopNa sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 104m2 położony na działce o powierzchni 140m2. Na parterze znajduje się łazienka z prysznicem, spiżarnia, otwarta kuchnia z jadalnią i przestronnym s...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

929 991 PLN (7 750 zł/m2)

4
2
120 m2
-
15890477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment w Bobrowcu I 129 m2 I działka 323 m2 27877731 15890477 Cena: 1 145 000 zł SPRZEDAŻ 129 m² BOBROWIEC GMINA PIASECZNO DOSTĘPNY OD ZARAZ!!!BEZ PCC I BEZ PROWIZJI AGENCJIPrzedmiotem sprzedaży jest segment o powierzchni użytkowej 129 m², z garażem oraz dodatkowymi miejscami parkingowymi przed budynkiem. D...

Bobrowiec (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 145 000 PLN (8 876 zł/m2)

4
2
129 m2
2025
15890204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27874408 15890204 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 91,4 m², położone w samym sercu Trzebnicy – tuż przy parku Lokalizacja: ścisłe centrum, wszystko w zasięgu kilku minut spaceremMieszkanie 3 pokoje (2 przestronne sypialnie ok. 15–20 m²) oddzielna, jas...

Trzebnica (Dolnośląskie, gm. Trzebnica)

645 000 PLN (6 898 zł/m2)

3
1
93.5 m2
1910
15890116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27870142 15890116 Suchy Dwór - 2 km Wroclaw Ołtaszyn Mmzpmedia!Polecam działkę budowlaną o powierzchni 911 m2 w miejscowości Suchy Dwór pod Wrocławiem, 2 km od wrocławskiego osiedla Ołtaszyn. LOKALIZACJA I PRZEZNACZENIE: * Działka przy ul. Lawendowej. * Przeznaczona ...

Suchy Dwór (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

599 999 PLN

-
-
911 m2
-